• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - pego

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje meno je Peter ale v hre som známy ako pego . K DK som sa dostal cez kamaráta ktorý mi o nich rozprával ale ja som sa zaregistroval na iný svet ako on, lebo on ma vo zvyku miešať sa všetkým do všetkého. Začal som sa svete cz3 na kontinente k33 kde som si postavil dedinku ktorú som postupne budoval. Volala sa GRONSKO. Keď nastal čas zabrať druhú dedinu, vytvoril som si šľachtica ktorého som ako úplne neskúsený hráč poslal samého a dopadlo to tak, že zomrel. Na druhý pokus som už k nemu pripojil armádu a to už bolo lepšie, ale stále som bol nechápavý z toho ako môže ísť cez 3 políčka 2,5 hodiny :D. Teraz sa na tom už len smejem keď majú moje útoky skoro pravidelne cez 24 hodín. Môj prvý kmeň bola akadémia nejakého kmeňa(už si nepamätám akého), ale aj tak som tam dlho nevydržal a odišiel som do kmeňa Knight. Tento kmeň ostane asi navždy zapísaný v mojej pamäti, lebo taká dobrá partia aká tam bola sa dlho nevidí a rád na ten kmeň spomínam. Dedinky pribúdali a nadišiel čas zlúčenia do jedného megakmeňa (Victory, neskôr Bez Slitování) kde sme bojovali proti Južnej aliancii. Dedinky stále pribúdali(sem tam nejaká ubudla) ale mňa to nejako prestalo baviť preto som sa rozhodol skončiť s DK. Z toho svetu mi ostali spomienky na hráčov ako xentero, 480pavel, zemanka, Lord Aurus, Potokus Magnus a ostatných na ktorých si už žiaľ nespomínam. Z nepriateľov mi uviazla v hlave kukikuk – asi preto, že bola suseda z kmeňa UFG :)
Asi po roku a pol pauzy ma k DK opäť pritiahol bratranec, s ktorým som hrával cz13 kde pôsobím doteraz. Trochu mi na tomto svete chýbali lukostrelci a hlavne lukostrelci na koňoch, ktorí mi zachránili nejednu dedinu na cz3, ale časom som si zvykol. Bratranec časom skončil, ja som stále naberal a naberám na sile :) a aj keď síce nepredpokladám že sa môj účet dožije víťazného konca, rád hrám túto hru s týmito ľuďmi čo mám teraz v kmeni, baví ma to, a vy UK-čka si nemyslite že vám dáme niečo zadarmo! :p Už musím s týmto príbehom končiť, lebo aktuálne musím zaberať barbarské vesnice.
 

DeletedUser20678

Guest
:)

až mi z toho běhá mráz po zádech , starý brachu !
parta se stále schází ale zůstalo jen "zdravé jádro"
pokud budeš mít chuť se některých radovánek zůčastnit , písni mi na mail - potucekivan@seznam.cz
měj se sqěle , kemo :)
 

DeletedUser

Guest
Nazdar Potokus ! :)
veru boli to pekné časy, rád na ne spomínam, ale asi sa nezúčastním keďže bývam dosť zaneprádený v poslednej dobe.
Keby náhodou, určite napíšem :) Zatiaľ pozdravuj všetkých a tiež sa majte všetci skvele!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru