• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Rio777

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35035

Guest
Moje meno sa na českých divokých kmeňoch objavilo po prvý krát už pri začiatku svetu 1. Bol som žiakom 1.stupňa základnej školy a spolužiak, môj divoko-kmeňový učiteľ mi povedal, že na internete našiel zaujímavú hru. A tak som neváhal a vytvoril si prvý účet. Otca to zaujalo taktiež a začal aj on. Samozrejme, bol som mladý zvedavý a predsa bolo ešte detské ihrisko zaujímavejšie ako divoké kmene. Celkom sa nám darilo a dostali sme sa do dobrej partie. Chcel som byť rovnako dobrý ako oni a tak som spoznal aj náš support, ktorý bez problémov odhalil aj môj druhý, tretí a možno aj štvrtý účet, z ktorého mi chodili suroviny. Po tom, čo som prečkal obdobie, kedy som bol zablokovaný som dosiahol 2000 bodov a stal som sa korisťou väčšieho suseda. Dni plynuli a ja som skúšal ďalej. Prišiel svet 5 kde nastal čas dobytia mojej 2 dediny. Bol som stále treťotriedny hráč ale podarilo sa mi získať malú barbarku, a po nej ďalšie tri väčšie. Dostal som sa svojím ,,ukecaným,, jazykom až do rady kmeňa a od tejto chvíle, som už nehral bez toho aby som viedol vlastný kmeň alebo bol aspoň súčasťou vedenia. Svet 5 som ale hrať prestal. Respektíve, partia sa rozišla. Svety plynuli a ja som ich skúšal všetky do radu. Rekordných 7 dedín sa mi podarilo prekonať až na svete 19. Od začiatku hrania som bol vo vedení akadémie kmeňa Špioni kde som zažil najväčší rozmach. Prežili sme tam viacero katastrôf, ako napríklad najväčšiu zradkyňu a ,,manipulátorku,, akú som kedy videl - snáď sa nenahnevá Dalin1.Po jej odchode som zažil najväčší hromadný útok na moje dediny. Najhoršie bolo, že som mal plánované stretnutie s rodinou a tak som len nastavil zástup, a priatelia mi strážili dediny vo dne v noci. Konečnou katastrofou tohoto sveta bol i samotné ukončenie, za čo sa na support veľmi hnevám a to dĺžka TIME-ENDu počas, ktorého sme nemohli stihnúť viac ako len pogratulovať súperovi. Spoluhráč hrajúci na tomto svete mi ponúkol miesto v ich kmeni na svete 13 kde jeden s ich členov, mal in povinnosti ako hranie sa divokých kmeňov. Všetkými silami sa pokúsim, vyhrať tento svet, pretože už k tomu máme pekne nakročené. S rovnakou partiou ako na svete 19 sme hrali aj svet 25 a 27 kde som sa s nimi rozlúčil. Avšak pred pár dňami som dostal ponuku od známeho ktorý na svete 27 končil a vrátil som sa do starej partie s ktorou sa nám, dúfam podarí vyhrať tento svet. Toľko mojich spomienok, vyzerá to, že s divokými kmeňmi ešte tak skoro neskončím určite ma uvidíte aj na ďalších svetoch kde budem bojovať za česť a slávu mojej dediny(vesnice).

Ďakujem, že si si môj príbeh prečítal až dokonca :)
 

DeletedUser15465

Guest
Že ukecaný :D
Vůdců, kteří tahaj za nitky, bylo je a bude ještě dost..
Zajímavé počtení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hlavně jestli ty účty přebírá podle pravidel ... :mocking
 

DeletedUser35035

Guest
Biblosi já si na to potrpím :) Klidně si je můžeš prošetřit :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru