• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Sir Humr

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36819
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36819

Guest
Moje historie začíná na anglických TW, kde jsem vystupoval téže pod mnoha jmény a seznamoval se pomalu s hrou. Pamatuji si, jak jsem vytvářel své první šermíře a jak jsem s nimi útočil v domnění, že to je téže útočná jednotka :). Jak šel čas dál, brzy jsem pochopil, jak se to dělí a jak by se mělo postupovat se stavbou vesnic. Mé první dobývání bylo, když nás zradil hráč z kmene a náhodou se nacházel v mé blízkosti. Bez váhání jsem po něm šel, jenže měl stále plno přátel i mimo kmen, takže ho stále podporovali a já zažil své první pády na čumák, než jsem pochopil, jak na to :). Na České TW jsem se dostal od světa 3, kde jsem to moc neprožíval a jak jsem rychle začal, tak jsem také skončil, ale hned o svět později začíná má kariéra české scény. Náš kmen Elite Soldiers, později Cult, nekonečné války s Legii zkázy, ach tolik vzpomínek :) Své největší herní úspěchy jsem zřejmě zažil v kmenu *NS* - Nezávislí Samotáři. Pod vedením šéfika IK-Borise nedělalo problémy splnit podmínky k uzavření světa. Jen nám to na cs16 tak nějak nevyšlo, ale na 24ce jsme si to vynahradili :)) Největší požitek ze hry jsem stejně zažíval v začátcích, když jsem se v tom ještě moc neorientoval a později, když jsme ovládali s kmenem převážnou část světa. Kmen jsem zakládal pouze 1x - a to na světě 12, hned od prvního dne kmen ~WAR~ WARRIORS. Drželi jsme statečně 1. místo, dokud jsme já a spoluzakladatel nemuseli z časové tísně v reálném životě ukončit své působení. Divoké kmeny jsou srdcová záležitost a tak to i zůstane :) Vděčím této hře za mnoho zážitků, poznání nových lidí, nepřátel, zrádců a mnoha herních technik a dovedností. Potom rozšíření - poznání některých hráčů i osobně - DK srazy, opravdu paráda :) Divoké kmeny jsou nejlepší z broswerových her, alespoň pro mě. Vystupoval jsem pod mnoha jmény a nyní jsem tu pod tímto jménem a začal jsem opět od 0 na novém světě, tak doufám, že zase poznám další lidi. Tohle je koloběh, který nelze zastavit. Odlehčující a někdy také celkem stresovou záležitostí jsou SDS kola. Tyhle rychlé světy ukáží, jak hráč umí rychle improvizovat v těžkých situacích, ale také je to tam plné lstí a zrad, ale to jistě ke hře patří. Proto člověk musí být obezřetný, komu věřit. Na speedy mam spoustu vzpomínek, hlavně na kmen Red Devils, ale to už je dávno :) Pamatuji si taky vtípky ze strany supportu, např. jak nám říkali o nové verzi Divokých Kmenů, kde bude i dělostřelec :-D hehe. Pak jsme se dočetli, že to byl Aprílový žertík. Mnoho vzpomínek na tuto hru a já srdečně věřím, že jich ještě hodně bude. Supportu přeji pevné nervy a hodně štěstí do budoucna a všem válečníkům z Divokých i Nedivokých kmenů přeji mnoho zdaru, čest a slávu a braňte do posledního kopí své drahocenné vesnice.
 

DeletedUser36819

Guest
Děkuji, uvidíme názor ostatních :) Přemýšlel jsem, že to udělám zajímavé a sepíšu to ve verších, ale dnes se mi nad rýmy přemýšlet nechtělo, tak jsem napsal, jak jsem to měl na srdci :)) děj se vůle boží :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
V průběhu soutěže, dokud není uzavřena, je možné ještě upravovat, ale vždy to musí být jen v prvním příspěvku. Není zakázáno dát i více pokusů, ale jako soutěžní bude vždy hodnocen jen ten, který bude umístěn v prvním příspěvku. Takže, jestli se chceš pokusit i o veršotepectví, klidně můžeš. :hi
 

DeletedUser31120

Guest
Máš to pěkné ještě lepší než já musím uznat ;)
 

DeletedUser15465

Guest
Radost pohledět, radost číst. Není tu mnoho hráčů, kteří začínali na "cizích" DK.. Jistě to pro tebe musely být cenné zkušenosti. Lidi jsou možná navenek stejní, ale DK se hrajou v každé zemi maličko jinak.
 

DeletedUser36819

Guest
Děkuji moc Všem, cením si toho, avšak spoustu hráčů to tu napsalo krásně :)
 

DeletedUser32004

Guest
Máš to moc hezké, ale jelikož soutěžíme, tak si neodpustím pichlavou připomínku :D Neznělo náhodou zadání úkolu tak nějak jako.. moje začátky na DK ? :) Seznámení s hrou? :) Tady se spíš seznamuji s hráčem :)
(Neber to osobně :D, jen se pokouším mazaně ovlivnit rozhodčí) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru