• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky-sv.aja

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje první zaregistrování bylo asi před 1 rokem, když jsem viděla, že jeden kamarád to hraje. Tak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit a začala jsem hrát. Zaujalo mě to tak, že jsem začala hrát na více světech, ale nejraději jsem hrála na 18 světě. Můj první pocit byl, že jsem kapka v moři na té mapě, úplně bezvýznamná malá tečka. Můj první útok jsem prožívala všelijak, nevěděla jsem jaké jednotky na co jsou, proč se utočí a než jsem to pochopila, bylo to nekonečné, trvalo to snad dva dny. Pak jsem pochopila smysl hry a šíleně mě to vzalo a děsně mě baví. Když jsem udělala prvního šlechtice myslela jsem, že je to jenom voják, ale pak jsem přišla na to, že díky němu můžu přebírat vesnice. Vyslala jsem útok na vesnici barbarů, tu jsem dobila a měla jsem šílenou radost, že se mi to povedlo a hra má smysl. Od té doby se snažím dobít všechny vesnice, protože mi to přináší pocit důležitosti. Sním si svá přání, mám něco…., něco co si v reálném světě nemohu dopřát. Ráda občas utíkám z kruté reality do své vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru