• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Vampire.Heart

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36940

Guest
Moje začátky na hře Divoké kmeny se tradují v datu 10.4.2010. Začínala jsem tenkrát na S17, na kterém doposud hraji. Jako úplný začátečník v této hře i pro mne, jako asi pro každého, byly začátky na této hře velice těžké. Moje sestra ale pomáhala, jak jen se dalo, jelikož znala tuto hru, a když jsem já začala hrát, už to sestra nějakou dobu hrála. Nikolka se mnou měla trpělivost a vysvětlila mi DK úplně od základů. Ze začátků spíše sestra dávala příkazy ke stavbě a vysvětlovala mi, co mám nejdřív stavět a také, kdy se mám věnovat stavbě nějaké jiné budovy. První dny hraní této hry sestra proklínala sama sebe, že mě přemluvila ke hraní této hry:) Doslova řekla „Segra já se z tebe picnu“ :)

Jak jsem prožívala svůj první útok?

No, je veřejným tajemstvím, že jsem se sekerama bránila:). A když jsem poslala na nějakého hráče útok, posílala jsem kopí :).

Pamatuji si ještě, že jsem útočila na michy10. Jakmile útok na něj dorazil, tak mi psal „Co to bylo za útok? Vždyť kopí je obranná jednotka“.:D Omlouvala jsem se mu, že DK hraji teprve chvíli a jsem v tomto ohledu úplné batole :D, že DK vůbec neumím hrát. Michy mě následně pozval do svého kmenu -N+W- a naučil mne základy DK. Potom už jsem sestru nepotřebovala, a Nikolka byla ráda, že mě to zkusí naučit někdo jiný. Moc dlouho jsem v tom kmenu nebyla. Michy neočekávaně skončil, ale stihl mně naučit aspoň základy a hlavně jsem potom už dokázala rozeznat, co je Deff a co Off vojsko. Potom jsem se protloukala po různých kmenech, nebudu je jmenovat, každý si informace o tom může najít na TWstats. Zásadní pro mě ale byl kmen =ST-B=, následně jsem vstoupila do jejich hlavního kmene -=ST=-, kde jsem poznala nejlepší kamarádku LanVandalii :p. Jsme kámošky už asi 2 roky, možná i víc a od té doby hrajeme ve stejném kmenu :).

Zachovala bych se škaredě, kdybych nezmínila moje působení v kmenu SF, ten mě naučil troufám si tvrdit nejvíc ze všech kmenů, ve kterých jsem kdy byla. Tento kmen se skládal z velice zkušených hráčů, jen namátkou zmíním: Olsavica, spytihnew, smrtihlav10 and so on. Tento kmen se rozpadl asi tak v květnu. Nejsem sice členkou tohoto kmene, ale nadosmrti na tento kmen budu vzpomínat v dobrém a s úctou. Ať žije Semper fidelis! Dá se na počest tomuto kmenu říci jen jedno. „Tribe Semper Fidelis forever in my heart!“
No tak to by bylo asi vše, co bych mohla o začátcích napsat. Jdu znovu kliknout na DK a zkontrolovat svoje vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru