• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky-zbynek97

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35020

Guest
Moje začátky na DK byly velmi těžké, nudné a možná to bylo i tím, že jsem byl moc malý a hloupý na hraní této hry. Bohužel to bylo dávno a nevzpomínám si přesně na mojí první vesnici, kterou jsem založil a navíc by to bylo moc krátké, tak vám řeknu můj příběh ze s22. Tenkrát jsem taky v tom ještě nebyl kovaný, ale prostě jsem se jednou nudil a pustil jsem tuto zázračnou hru. Měl jsem velké štěstí a ujalo se mne pár zkušenějších hráčů z kmene The Wolfs. Časem jsme založili kmen Fenix a ten jak rostl, tak expandoval dál a dál, možná kdyby se to nezvrtlo, tak tam hraji s tím kmenem do teď, ale po nějakých hádkách a odloučení k lepšímu kamarádovi jsem přešel do kmenu Masters of Hardcore [MOH] a tam jsem byl s nejlepším DK kámošem black evilem11. Byl to takový ten můj dozorce, co uměl dobře hrát. Moc mi pomáhal a díky němu jsem také šel do toho kmenu. Díky němu jsem začal hledět na armádu a né na body vesnice. Pomalu jsem se rozrůstal až na 7 vesnic, ale následně přicházelo více a více útoků od jiného kmene, kde byl zbytek mého starého kmene Fenix, bohužel pod nájezdy hráčů mě neubránili ani podpory za jedinou noc jsem udělal velké množství obranných bodů a i přes tento fakt, že jsem měl v jedné mé vesnici několik tisíc jednotek jsem se hráčce KAČENKA-30 neubránil. Dlouho jsem nehrál a teď jsem začal hrát znovu na světě 28, ale bohužel mě dobyli hned na samém začátku mé kariéry, protože to byl už hodně rozjetý svět, měl jsem dohromady cca 4000 obranných jednotek ve 3 000 bodech. Po zániku mé vesnice jsem se přestěhoval na Casual a tam teď momentálně žiji, ale mezitím jsem se zaregistroval na světě 29, kde jsem se prvně potkal s kostelem, tak zase mám co zjišťovat. Tak uvidíme jak dopadnu. :) Doufám, že budu časem vlastnit velmi prosperující vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru