• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Wandal420

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím celý admin team ! V noci jsem se tak nehorázně nudil, že jsem nevěděl co mám dělat ... Tak mě napadlo zúčastnit se této soutěže. Snad se to bude líbit :D Je to nic moc

Tento odkaz je platný !!! :

http://s29.postimg.org/rcaqdivp3/Btich.jpg





16aa6b4192.f.jpg
 

Přílohy

  • 16aa6b4192.p.jpg
    16aa6b4192.p.jpg
    56,9 KB · Zobrazení: 40
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
:rofl:rofl:rofl Pořád nic nevidím, to byl nejspíš vtip :rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
Obrázek asi záhadně zmizel ..... dávám ho sem znova



16aa6b4192.f.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Zdravím tě ..

Po úpravě ti opět obrázek zmizel nevím co s tím máš .. ale prosím pošli mě ten obrázek soukromou zprávou a já ho sem vložím .. pak by to už zmizet nemělo děkuji

Lamač :hi
 

DeletedUser31120

Guest
Vážení hráči ..

Obrázek byl v pořádku přidán.

Já si o obrázku myslím že je pěkný co si vy myslíte? ..

To: wandal děkuji že jsi mě to poslal ve zprávě snad už to nezmizí .. :D tímto bych ti chtěl popřát vše hodně štěstí v soutěži
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Obrázek už vidím, ono asi fórum trochu zlobí, také se mi ztratil obrázek z podpisu, ale ten obrázek nemá soutěžní rozměry. Je to tapeta na pozadí, zkus s tím něco udělat. Jinak - pokud to vkládáte přes sponku - ono to rozměry změní, je lepší obrázek dát třeba na rajce a pak ho sem zkopírovat přes URL adresu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Dej ten odkaz do prvního příspěvku, ať je to platné. Tohle už vypadá o hodně lépe.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru