• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

DeletedUser18022

Guest
bude? (viz papasese) :)

a budou zapracovany i pripominky dva mesice stary? :))
 

DeletedUser33784

Guest
Omlouváme se za zpoždění a děkujeme za připomenutí. Pokusíme se co nejdřív shromáždit dostatek informací a doplnit tuto informaci.

Co se týče dotazů 2 měsíce nazad, žádný nezodpovězený (opravený, splněný) jsem nenašel. :)
 

DeletedUser18022

Guest
urgoval i zadaval angelino .. u koho .. to porad nevim :) .. (predpokladam u vedeni :) )
ale urcite ti to rad zopakuje :)
 

DeletedUser33784

Guest
Máme seznam věcí, které jsou potřeba doplnit. Do konce i časový úsek, v kterém to musíme zvládnout. Pokud někdo směřuje dotaz přímo na vedení Wiki, jistě mu bude vyhověno.

Co se týče surovinového systému, přečetl jsem si následné téma: Surovinový systém - S10.

Páni, řeknu Vám, že jsem se za poslední měsíce nesetkal se složitější věcí. Nicméně za přečtení to stojí, dá se vyčíst dost věcí, ale i přesto budu potřebovat osvětlit některé zákonitosti. Ostatně, je to má práce. :)
 

DeletedUser

Guest
Rezervacni system

Nazdar,
zda se mi, ze na wiki strance chybi napoveda o rezervacnim systemu. Dnes se mne jeden hrac zacatecnik ptal jak funguje RS a chtel sem ho taky odkazat na napovedu ale nenasel sem to tam.
Omlouvam se pokud to tam je, ja to nejak nemuzu najit.
Dik.
 

DeletedUser5996

Guest
Ahoj,
právě o tom zjišťujeme informace, koncem týdne to (snad) bude na wiki :)
 

DeletedUser

Guest
Ukončení světa S19

Dobrý den,

po zkušenostech s koncem světa S19

[SPOIL]
Můj milý deníčku,

včera jsme vyhráli, před (včera) 28 dny nám byl administrátorkou Indigrou oficiálně spuštěn time end (jeho oznámení přišlo celému světu hromadnou zprávou a objevilo se i na veřejném fóru.)
Stanovených 682 hodin jsme udrželi vyhlášené podmínky. Stále jsme čekali na nějakou stěžejní informaci, na oficiální odpočet, informace … Nepomohl nám ani dotaz na support ani na veřejné forum. Asi jsme nepsali na ta správná místa, milý deníčku.

V 16.01 poslal support tuto zvláštní informaci (…ano zvláštní, co se mělo změnit, když podmínkám jsme v tu dobu již dostáli …):

[SPOIL]
Kmenový tým dnes v 16:01 hodin
Vážení hráči,
svět spěje ke svému naplnění. Kmen ALI po dobu time-endu udržuje podmínky pro vítězství - 300M bodů a 35k vesnic. Pokud se dnes nic nezmění, tak v noci z dneška na zítřek (ze soboty na neděli) dojde k ukončení světa.
S pozdravem,
Sonik (co-admin)
[/SPOIL]

Deníčku můj milý, jak mohu prosím mezi řádky vyčíst co se bude dít? Co je mechanismem ukončení našeho světa? Víš, vyhrávám poprvé, druhý svět co jsem hrála ještě nekončí.

Moji vojáčci stále statečně bránili, jiní bojovali, šlechta se prala o vesnice s aktivním nepřítelem.
Čekali jsme, čekali a najednou - jak to napsat -pecka přímo mezi oči.

[SPOIL]
Kmenový tým dnes v 00:03 hodin
Vážení hráči, dnes byl tento svět dohrán a bude za několik minut uzavřen.
Vítězný kmen se jmenuje ALI a tímto mu jménem celého týmu blahopřejeme.

S pozdravem Indigra
Administrátorka
[/SPOIL]

Víš, milý můj deníčku, já tak trochu čekala, že o půlnoci by mohl být ten opožděný KONEC (doteď víme z veřejného fóra jen, že s tím zpožděním selhal lidský faktor) – konec bojů. Čekala jsem a tetelila se na ten ČAS, kdy se mezi sebou poplácáme po ramenou, mnozí zatlačí slzu, a především se na úrovni formou osobních zpráv rozloučím s hráči ze strany nepřítele - s těmi kterých si - za jejich postoj ke hře, za jejich chování, za super boje s nimi-vážím. Rozumíš, deníčku, o co jsme ne vlastní vinou přišli? Ano, deníčku, máš pravdu – upřeli nám hráčský orgasmus.

Pecka co přišla byla smrtelná. Nás svět ve 3-4 min zmkl. Na veřejném foru se jen objevil topic o dohrání světa-navíc ve výstavbě.
Dnes nám zamkli další topic a svět přesunuli do vyhraných … Spousta z nás má problém se na veřejné forum přihlásit :(

Deníčku můj,
PROČ TOTO, PROČ JINÉ SVĚTY BĚŽELY I NĚKOLIK HODIN PO JEJICH KONCI? Je to snad trest za poslední veřejné hádky některých členů ALI zde na veřejném?
PROČ IGNOROVALI NAŠE DOTAZY? Nejsme snad řádnými ba i závislými klienty na DK?
KDO nám to konečně vysvětlí?

Promiň, deníčku můj, že tě tím tak zatěžuji, ale jsi asi jediný, kam to můžu napsat a bude to mít smysl.
Deníčku, děkuji!

wei33
[/SPOIL]

- bych velmi uvítala odpověď na následující dotazy.

Jakým způsobem je support povinnen informovat plošně hráče o tak stěžejních skutečnostech jako jsou:
1. vypršení time endu
2. způsobu uzavření světa, především času- který kmeny dostanou na rozloučení se apod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dotaz...

Dobrý den,

je prosím toto téma ještě stále funkční?
Mám dojem, že ne.
 

DeletedUser34342

Guest
Tak ke spamování toto vlákno jistě nepatří a na odpovědi na zadané otázy také ne. Zde si hráči mohou napsat o témata, která jim ve wiki chybí. Toť vše.
Až budu mít odpověď na otázky, dám je k editaci na wiki a napíšu, že dané téma je již vytvořené. Děkuji za pochopení. Miko.
 
Nahoru