• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Wiki - Diskuze

DeletedUser

Guest
Spíš bych wiki a napovědu sloučil a nějak šikovně bych se snažil zadat informace o světu někde dopředu na viditelné místo ve WIKI
 

DeletedUser29034

Guest
Nádherné :)
Krásná grafika,mnohem lepší,než v Grepolisu(Joniku,neuraž se...:))
 

DeletedUser

Guest
Jen co mi půjde net, přidáme světy a jejich nastavení, jak již někdo psal,m informace se můžou lišit, nám v tom spěchu to nějak nedošlo... ale všechno bude :) tím, že sem napíšete co vám chybí, pomůžete nám to napravit :)
 

DeletedUser5389

Guest
Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah z těchto stránek bez dovolení.

Wikipedia je od toho, aby tam každý přispěl své a autorská práva tam neplatí, je to volně ke kopírování (upravovat to tam může také kdokoliv). Mělo by to tak být i na kmenové wikipedii ne?
Kdo rozhoduje o kopírování daného článku??? Autor článku nebo správce dkwiki?
 

DeletedUser28785

Guest
wiki je super nápad, vzhled je taky výbornej, jenom tam některý funkce nefachaj tak jak maj :(
 

DeletedUser

Guest
CHtělo by to tam dodat ty jednotlive svety, protože tohle je uplny guláš, a taky by neuskodil nahled vsech jednotek jako to bylo drive, protože otvirat jedno okenko s jednotkou a pak dalsi kvuli jine jednotce, to se mi fakt nechce :(
 

DeletedUser

Guest
Jednotlivé světy? Myslíš jejich nastavení? To taky máme. Nastavení světů. A k těm jednotkám... to myslíš co? Tabulku všech jednotek a k nim jejich základní údaje? Aby to bylo všechno pohromadě? To zní dobře, popřemýšlíme nad tím ;)

EDIT: Tak jsem ti ten přehled udělal. Najdeš ho zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
At jsem hledal jak jsem hledal, to nastaveni sveti jsem proste nenasel :(...dřive
Ano tu tabluku myslim tak jak jsi uvedl, takhle to bylo i v predchozi verzi WIKI? bylo to prosta napoveda, kde jsi mel prehled jednotek + zakl. udeje v tabulce, bylo to hezky prehledne :)
 

DeletedUser

Guest
Fanny: Žádná předchozí verze wiki nebyla :pardon. Tu tabulku jsem udělal včera poprvé, takže dřív to nikde být nemohlo. Jsi teď tedy spokojen?
 
Nahoru