• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & chybějících informací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sathane, můžeme Monice děkovat za to, že vytvořila wiki. Ale Žabka udělala obrovský kus práce, kterou Vy jako "hrači" nevidíte. Pouze my, co s ni spolupracujeme a víme, jak se s tím zabývá od noci do rána. Monice děkuji, ža to, že ji vytvořila ale žabka udělala mnohem větší kus práce, než si asi představuješ. Mnoho informací chybělo a žabka to dala dokupy s naší pomocí. Teď konečně se dá řici, že je dokonalá. Vším si žabka musela projít sama, všechno se sama naučit a já ji řeknu jen jedno. Patří ti můj díky, za to, že wiki je konečně taková jaká má být a taky jedna z nejlepších :hi
 

DeletedUser32568

Guest
tak to nevím ... ja na wiki nebyl od dob co byla soutěž a teď když jsem se znovu díval na nadpis ... v tom případě se omlouvám žabce :hi a snad taky někdy budu moci příspět svou troškou do mlýna :)
 

DeletedUser30368

Guest
Obě tam nechali velmi mnoho práce ;)

Samozřejmě i s pomocí dalších lidí :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, ale ta oprava není celá:

Pokud chceš zjistit jestli jsou na daném světě bonusové vesnice koukněte se na daný svět a jeho nastavení.

Když už, tak takto:

Pokud chcete zjistit, jestli jsou na daném světě bonusové vesnice, koukněte se na daný svět a jeho nastavení. :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34342

Guest
Hezký podvečer přeji,

prosím všechny návštěvníky Wiki DK, kteří při prohlížení témat narazí na gramatickou chybu, aby nás upozornili na veřejném fóru ve vláknu WIKI - hlášení chyb. Týká se to pouze chyb v tématech týkající se Hry.
Hráčské osobní profily nebo články nám nehlašte.

Děkuji za pochopení.
Miko
 

DeletedUser

Guest
Prosím můj profil smaž, díky :)

Ps.: To má uživatelka teda blbé, mě je to pendrek :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru