• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & chybějících informací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ale já to chci odstranit, je to z jiného webu a já v zásadě svého nepůsobení zde nesouhlasím s vystavením na nějaké wikipedii.


//Edit: Díky angelino za smazání.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
ve zprávách DK nefungují bb kódy na větší velikost textu, zde naopak bb kódy na věší velikost textu fungují
Text
 

DeletedUser

Guest
nedostatek

Kmenový tým 19.11.13 13:37
Vítejte ve světě 33!
Přejeme Vám příjemnou zábavu při hře. Podklady pro hru naleznete v nápovědě.
Tento svět má rychlost 1.6, kostel zde není aktivní a maximální počet členů v kmenu je 60.
Na vašem světě jsou aktivní vlajky, více informací si o nich můžete přečíst v nápovědě:
Vlajky - Všeobecné informace
Svět bude ukončen, jakmile nejlepší kmen získá 80% aktivních vesnic a udrží je po dobu 3 měsíců.
Dobře se bavte, přejeme Vám příjemnou hru a spoustu vyhraných bitev.

Váš Kmenový tým

Dnešní zpráva pro hráče S33.
Odkaz na vlajky ve WIKI obsahuje zastaralé informace o světech s vlajkami - nejsou přeci jen dva.
Tato zavádějící informace tak "žene" pouze kvůli vlajkám nové hráče jen na S27 ...
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Nemohl jsem si nevšimnout že je stále uveden pouze svět 27.
Proč místo "další světy" neuvedete že se jedná třeba o svět 29,, 32 ???
 

DeletedUser

Guest
Stejně jako joss nechápu, proč je opět zmiňován pouze S27 - proč to není zobecněno na: svět, který má aktivované vlajky.

Hráči, jak vždy píše Biblos by si měli umět informace hledat a ne jim vše servírovat pod nos - proč tedy neposílit jejich um a zvídavost? Moderně se tomu říká kompetence k učení - hráč vyhledává a t[FONT=Times New Roman,Times New Roman]ř[/FONT]ídí informace a na základ[FONT=Times New Roman,Times New Roman]ě [/FONT]jejich pochopení, propojení a systematizace je efektivn[FONT=Times New Roman,Times New Roman]ě [/FONT]využívá v procesu hry[FONT=Times New Roman,Times New Roman]. [/FONT]

Uvádění S27 cítím jako přímé poškození hráčů S27 - takto se například nikdy slevy mincí a jiných vymožeností nedočkají.
Prosím o zvážení mé připomínky a zamezení diskriminace S27 jen proto, že měl vlajky jako první.


p.s. Jsem jen wei33.
 

DeletedUser36491

Guest
Už jsem to úplně zobecnil, během pár dní tam uděláme tabulku světů, které mají vlajku.
 

DeletedUser32352

Guest
Nefungující tlačítko Vlastní

Zdravím, nevím proč, ale po poslední aktualizaci mi nefunguje na nádvoří tlačítko Vlastní, nevíte co s tím?
Omlouvám se, pokud jsem dotaz napsala do špatného tématu
Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru