• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápady & Návrhy

DeletedUser

Guest
No jasně že může, ale aby to bylo nějak organizovaný.. když si každej napíše nějakej článek tak to stejně bude na nic když to nebude rozčleněný, na jednom místě apod.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
nechci dělat chytrého, ale nebylo by na škodu inspirovat se Wiki The Westu.

Jak?

Připojit ke každému artefaktu pro paladina poutavý příběh o osobnosti, po které nese jméno.

Příklad:

Carolsův palcát

Žil byl nějaký Karlík ...
Minimálně by se toto psání textů mělo zvážit jako soutěže zde na foru
 

DeletedUser23979

Guest
Nu jako uživatel můžeš napsat návrh na soutěž v dané sekci...
 

DeletedUser

Guest
Ano, vím to, ale nemohla by to obsahovat i Wiki? ;)

Jako na The Westu?
 

DeletedUser23979

Guest
To musíš na Wiky(Mikonosambi)....já nejsem na Wiky....ale, když pošleš smyslplnou, otázku na soutěž atd, tak zvážíme :)
 

DeletedUser

Guest
Jen jsem to tu chtěl na ťuknout a snad se někdo chytne ...

Divoké kmeny, ač jsou hrou inspirovanou historii, tak chybí ta omáčka kolem toho, jako například proč je to a to, atd.
Myslím, že by to hře trochu přidalo a nemuselo by to potřebovat nějaký větší zásah do hry
 

DeletedUser

Guest
To musíš na Wiky(Mikonosambi)....já nejsem na Wiky....ale, když pošleš smyslplnou, otázku na soutěž atd, tak zvážíme :)
Jak jsem říkala.....stačí napsat a odpoví se.....

Nerozumím takovémuto komentáři od moderátora fora.
Uživatel fora napsal do správné části fora ( WIKI - nápady a návrhy) svůj návrh ohledně WIKI ...a je mu odpovězeno....že má napsat a odpoví se...
Už snad napsal...ne ?!? ;-)))

K čemu potom tato část fora?...když návrh prezentovaný ve "správné kolonce" ... nestačí ?!?
 

DeletedUser23979

Guest
Kdyby jsi to celé přečetl. Ano jsem moderátor ale nejsem součástí WIKI( viz. napsáno, aby se obrátil na místo tím oprávněné).
Dále byl jenom neúplný návrh na soutěž a bylo napsáno, že se doplní o další věci( dosud nebylo doplněno)

Až bude návrh dodělaný ráda dám ke schválení.
Ted je soutěž na Mistrostvý světa. Takže se neboj, že nějaká soutěž bude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru