• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

WoT

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Na první otázku jsem Ti, Alexi, už několikrát v posledních dnech odpověděl na WoT a pokud ta druhá otázka je taková, jak myslíš, pak tu první otázku obracím a proč hraješ tedy Ty se mnou?:pardon

Asi Ti pořád uniká pointa, ta je v tom, že primárně mi nevadí, že to hraješ, tak jak to hraješ, ale to že se odmítáš zlepšovat, krmíš nás často nepravdami, které se dají lehce vyvrátit, a pak napíšeš, že to hrát tak mizerně Tě baví. Ty jsi příkladem toho, že i z nouze si uděláš ctnost. S těmi hypotetickými 50 bitvami je to další lež, to možná přesvědčíš sebe sama, ale já Ti to nevěřím, protože realita hovoří jinak, když po nevydařené bitvě kolikrát nadáváš, nejdříve se naštveš, a pak se uklidníš a řekneš nám, jak Tě to baví a přinejmenším netrápí.:D Navíc je to i nekolegiální vůči spoluhráčům. Fajn by bylo, kdyby hra alespoň v době dostatku hráčů na serveru rozdělovala hráče podle výkoností, aby si to takoví hráči kazili sobě navzájem, konec konců nadávat na druhé v bitvách umíš ještě lépe, než já.:great

Pavouku, kdysi jsem to stáhl do tabletu a hrál pár bitev, ale bylo to moc náročné to hrát přes dotykový displej a nechtělo se mně to moc učit.
 

DeletedUser35385

Guest
Pár detailou z tvojho úryvku.

Asi Ti pořád uniká pointa, ta je v tom, že primárně mi nevadí, že to hraješ, tak jak to hraješ, ale to že se odmítáš zlepšovat

Tebe to ale nemá čo vadiť, což snažiť sa snažím ako to ide podľa možností, Hold aj pc hrá rolu ale mne môj proste stačí.( zase neskomentuj aj toto viem že ti to zase nedá) Hrám to v úrovni takej akej to viem. Neviem či nevieš pochopiť že mne o staty nejde preto to hlavne hrám pre zábavu. Čo z toho vyplíva aj to že proste nemám top staty a výsledky. Rád mám novinky či už to tanky a pod. Kebyže mi išlo o staty tak hrám hlavne s tím čím mi to ide najviac kvasím tam a neviberiem si niektoré tanky ani po 100 bojoch tréningovích.... .....ale raz to pochop že to hrám ako hrám a hrám to pre zábavu, nejde mi o stati, áno naseriem sa keď sa mi nedarí a keď darí poteší ma to ale aj o tom je hra. Ale nikdy sa nejdem rozkrájať aj keby som mal x núl za sebou.

že to hrát tak mizerně Tě baví.

Hold keď to berieš tak, tak áno mizerne ma hrať baví.

konec konců nadávat na druhé v bitvách umíš ještě lépe, než já

Ano zanadávam si aj x krát je to len a len moja vec....Lebo ty sa nikdy neozveš na nič. A keď začneš tak krytizuješ do kým ťa človek nezabrzdí a neignoruje ťa. Hold zase idem ku tvojej povahe ktorá sa nezaprie.:yes

Hold požiadam ťa pekne aby si to dalej nerozoberal prípadne nech to moderátori premažú uzamknú lebo ma s tebou na túto tému sa naťahovať nebaví. Tvoja povaha sa nezaprie na žiadnu tému keď začnej neprestaneš máš vždy pravdu (kľudne si ju nechaj daj si kritiku do svojho bezvýznamného plusu z ktorého môžeš mať akurát tak dobrý pocit že si si zase zakritizoval.:great)
 

DeletedUser33829

Guest
Může mi to být jedno, jak hraješ a proto doufám, že Tě nikdy náhodně nepotkám, protože kdybych Tě měl potkat, pak už mi to jedno nebude.
Co máš s PC? To už jsi také psal bambilionkrát a v této skutečnosti jsem se Tě zastal, ale přeci jenom odsud podsud, to je to Tvoje typické, kdy primárně jsou chyby všude okolo jen ne v prostoru mezi klávesnicí a židlí.;)
O statech jsem moc nepsal, psal jsem o tom kolikrát si vystřelíš, stejný počet penetrací na různých tancích Ti dá jiný výsledek do statů, to bys měl vědět.
Já že se na nic neozvu? Zase omyl. Takže já Tobě nemohu napsat nic, ale když Ti vmetu, že jsi větší kritik než já, tak přijdeš s tím, že je to jen a jen Tvoje věc?! Tak fajn, pak je také jen a jen moje věc koho kritizuji já.;) Navíc jsem ani nepsal, jestli máš či nemáš kritizovat, jen že to děláš, tak nevím proč mi tu říkáš co mám a nemám psát a přece Tobě to může být jedno.;) Rozjel jsi se i délkově pěkně, co ty dvě větičky do kterých to mám shrnovat já?:D A to vše jen proto, že jsem si dovolil napsat mezi řádky jednu větičku o Tvém stylu hraní. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Hraje tu někdo WoT blitz ?

Zkoušel jsem ale vůbec mi nešlo ovládání takže jsem to zase odinstaloval :D

Btw. to jak Shedd popisuje Alexův gameplay mi připomíná mne když jsem zkoušel CS:GO ale v mém případě je to dané opravdu tím že s 29 fps ingame neudělám nic a už jsem mrtvý takže jsem se na to definitivně vykašlal, zkusil jsem to boostnout nasatavit si různě co nejhorší grafiku aby to bylo rychlejší ale nic to nevyřešilo :pardon
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pavouku, kdysi jsem to stáhl do tabletu a hrál pár bitev, ale bylo to moc náročné to hrát přes dotykový displej a nechtělo se mně to moc učit.

Ve win 8, 8.1 a 10 se to dá hrát normálně na počítači s myší a klávesnicí, Chvíli jsem hrál PC verzi ale ten blitz mě baví víc.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to je dobré vědět, že bych to mohl hrát i na PC.:yes Výhodu této modifikace bych viděl hlavně v tom, že tam jsou týmy jen sedmičlenné, člověk ta může více ovlivnit výsledek bitvy, také tam nejsou artyny a celkově je těch tanků méně, a pak řada kosmetických změn v hit pointech tanků nebo damage děl.
Jak jsem tu předestřel, tak klasické WoT moc často nehraji, takže že bych začal hrát Blitz?:scratch Asi ne.:pardon Těch her je stejně dnes více ať od Wargamingu, tak od konkurence a jediné co si zahraji je právě WoT.
Dnes už nehraji tak často hry jako dříve.:pardon
 

DeletedUser33829

Guest
Re: Jarmark u dubu

Spíše ta posádka z nultým perkem BiA, to máš jak u ženských, akorát s tím rozdílem, že nemáš ještě k tomu hotový další skill. Výhoda je, že máš BiA, ale druhý skill tě stojí jako kdyby jsi jel na první atd... Bohužel nabídka končí 17 a výplatu mám 18 :D :D No ale čekám že jako další se objeví v shopu T 34-84 Rudy, tak ho vezmu jako náhradu :)

Rudu už má Alex.
 

DeletedUser34317

Guest
Shedde, pamatuješ jak jsi se koukal na stream Houmra, kde jsem hrál s nimi? Právě jsem zjistil že to video využil i druhý parťák k recenzi Torpitze :D Stydím se a to hodně :D

Replay je od cca 5 minuty

[video=youtube;r5knnVbVHnE]https://www.youtube.com/watch?v=r5knnVbVHnE[/video]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru