• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Heh, o nějakém číšníkovi, který kdysi hrál DK a vyskytuje se tam, jsem slyšel. Ale přesto (nemluvím o přilehlém baru, tam jsem nebyl) obsluha v Kozlovně byla hrozná, víceméně nebyli vůbec připraveni a 2 servírky na xxx lidí ze srazu plus půlka hospody, to chápu, že ani stíhat nešlo. Ale vzhledem k tomu, že akce byla nahlášená dlouho dopředu. V důsledku časové tísně byla obsluha navíc k zákazníkům dost nepříjemná a proto mě mrzí, že právě sraz v (mé) Jihlavě, to si spousta lidí řekne, jo, to bylo tam, jak byla ta hrozná obsluha. Ale i přes to všechno jsme si náladu zkazit nenechali.

Jinak Garrette, jak se jmenoval na s17?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No Osudová má opravdu něco do sebe... :D:D

Škoda, že nedorazili i lidi z mé planety... Pardon světa... :D Ale aspon jsem po letech potkal někoho z s17 a poznal zase další lidi. Fajn večer... ;)
Tys tam byl a nepřihlásil se?, svět 17 jsem také hrál, myslím, že jsme se potkali v Dětenicích.
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Tam jsem nebyl, v Dětenicích, ale pamatuji si tě z s17. Vůdce malého kmenu,se kterým jsme měli spojko... :) Jinak jsme se potkali v Kladně... :)
Já byl na začátku s17 Pedro198, ale odešel jsem ještě před válkou s Orchid a předal komplet účet jednomu kámošovi. Pak jsem se dozvěděl, že tam dělal trochu psí kusy, ale to už o dost později... Pak jsem se vrátil ke konci a komplet převzal účet Tůžík. Vytáhl jsem ho ze 4mil. až na 9 a držel hranici Vallhaly na jihovýchodě..Třeba s Meilou,Lotrandoskou,... Na borce jako Achat,hopp nebo Jab vzpomínám jako na top protivníky... To byly časy... :)
 

DeletedUser33829

Guest
Obsluha mi hrozná nepřišla, bohužel byly jen dvě, jedna říkala, že tam nikoho nemohou sehnat ani na brigádu, to už je problém podniku. Líto mi bylo spíše Kozmicze, že neměl mikrofón a musel překřikovat lidi. Dnes mě dostal Albert na Masarykově náměstí, chtěl jsem tam nakoupit jihlavské ježky a hups, oni mají v neděli zavřeno, tak jsem je nakoupil v jiném obchodě, ale měli jen jedenáctky. Dostal jsem to přikázáno od kamarádů u nás, ani jsem nevěděl, že existuje „pivo, které bodne“.:D
V Jihlavě jsem byl tři dny a moc jsem toho neprošel, ale kvůli počasí se ani nechtělo, dnes v poledne svítilo sluníčko a bylo příjemně a za 40 minut padal sníh, prostě aprílové počasí.:) Jihlavské katakomby byly super, druhé největší v republice (největší jsou ve Znojmě), prohlídka trvala jen 40 minut, takže se nikdo nemusí bát, že by umřel nudou a měli jsme příjemnou mladou průvodkyni s krásným hlasem a nádhernou češtinou, vše říkala zpaměti i na dotazy odpovídala „Vančurovou češtinou“. Skutečně dokonalý jazyk český. Mnozí politici, herci i někteří redaktoři by se měli stydět.
Biblosovi děkuji za dárek i za pozvání na toulky republikou, konečně informuje předem. Uvidím, ale moc neslibuji, že dorazím do Luhačovic. Garrett seděl u stolu před Tebou, chce se to dívat a nehrát v internetovém prohlížeči hrací automaty. Jakmile nesázíš peníze, tak to prý není ono. Kamarád ve čtvrtek prohrál za čtvrt hodiny sedm stovek. Také jsi procházel okolo mě a Garretta, když jsi šel na pánské toalety.
Jelikož mohu srovnávat z pěti srazů a nikdy jsem to nenapsal, tak si myslím, že následující věta má skutečnou váhu a není to jen laciná fráze. Tento sraz byl pro mě ten nejlepší! A to jsem původně byl hodně na vážkách jestli jet a spíše jsem si říkal, že by to chtělo jet jen ze setrvačnosti. Prohloupili ti co se nedostavili, bylo tu dost lidí co psali, že jedou a už veřejně nenapsali, že nepřijedou, škoda, kromě jednoho co se chodí jen vyplakávat na srazy a to nikoho nezajímá. Škoda i těch co nikdy nedorazí, protože z různých důvodů nejezdí. To jen, aby věděli, že i na ně si vzpomenu (Da Octopuss, Ritier Alex, pavlisek7, pajclin, batist a další).
Ještě větší zábava byla v clubu Xanadu, kdo jste tam nebyli, tak jste přišli o spoustu zážitků, ale slíbil jsem, že je zveřejňovat nebudu (možná během týdne se objeví v jihlavském bulváru:D:cool:).

Děkuji všem, kteří se dostavili na sraz, úplně každému, obzvláště těm se kterými jsem se bavil, tj. Dragonlady, Biblos, pavouk123, Lotosový Kvítek, Garrett, zelí999 (myslíte, že tak přibral, nebo celou dobu skrýval pod oblečením výbušniny?), Kozmicz, Janička, Monikabar se synem, Chodící Kostík (toho jsem dnes potkal na autobusovém ještě), xena26 a ještě tomu jednomu, jehož nick neznám a pomohl mi získat na diskotéce těch pět set korun za zálohu kbelíku nazpátek, ještě jednou Ti díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Obsluha byla bohužel hrozná, ale pánovi v přilehlém baru palec nahoru (zachránil nám soutěž v malování, protože Kozmicz je hlava budová a nechal papíry samozřejmě doma). :cool:

Já se chci omluvit všem, se kterými jsem se nestihl v Xanadu rozloučit (což byla skoro většina :(). Každopádně i já chci poděkovat všem za to, že dorazili a speciálně Pavoukovi, který nám zprovoznil hudbu a projektor a také Biblosovi, za výpomoc při soutěžích. Janičce za výpomoc děkovat na fóru nebudu, té poděkuju doma! :cool::p
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Tak ty holky vypadaly obě docela otráveně, ale jestli tam nemůžou sehnat ani někoho na brigádu, tak se vlastně ani nedivím. Já bych také neskákal nadšením metr vysoko u takové akce...
A Kozmiczi, já jsem pak chtěl přesednout a něco pokecat, ale zdekovali jste se tak rychle, že jsem to prováhal... :) No třeba příště... ;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Sraz byl opravdu super, jen škoda že jsem se dozvěděl že mi to časově vyjde až na poslední chvíli a tím pádem si nestihl zajistit nocleh, docela mě mrzí, že nedorazili někteří přihlášení, například Drooha bych velice rád poznal osobně, nicméně to vynahradila účast lidí, bez kterých už si ani žádný sraz nedokážu představit, Lotosový kvítek a další.

Rozhodně souhlasím, že obsluha byla dost mizerná, počet lidí který tam byl musí alespoň průměrný číšník či servírka zvládnout ve dvou naprosto s přehledem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru