• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40852

Guest
Mě by zajímalo, zda se dají někde koupit věci z DK Shopu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mě by zajímalo, zda se dají někde koupit věci z DK Shopu.

Možné to je, ale buď si každý zaplatí poměrně drahé poštovné a nebo je možné se domluvit na osobním převzetí (v Karlových Varech kdykoliv, případně příští čt,pá,so,ne na trase KV - Praha - Jihlava - Brno - Otrokovice - Zlín).

Pokud bys měl o cokoliv zájem, kontaktuj mne soukromou zprávu a můžeme se domluvit.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Oficiální sraz určitě neplánujeme, stačí jednou do roka. Pokud by někdo chtěl udělat vlastní sraz, může si ho samozřejmě zde na fóru propagovat. Třeba se i ostatní zapojí. :D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
k tématu neoficiálních mini-srazů dodávám, že se to dá spojit např. s výletem do příjemného prostředí malebného městečka, s procházkou jarní přírodou, apod.. jak se říká: "kdo chce, tak si čas a cestu najde"
posedět a popovídat se dá kdekoliv (nemusí to být hospoda) ;)
:D

(na koníčka taky fajn.. )
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To máš pravdu, v bývalém Československu je spousta krásných míst, kam se dá zajít na výlet. Luhačovice byly fajn, i když jsme byli jen tři. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru