• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, já bych se mohl ptát leda tak dětí a vnoučat. Ale někdy bych ty doby bral zpět, když jsem se na vše musel dovolovat ... :)
 

DeletedUser33829

Guest
A Shedde, ty se tam zjevíš? :cool:
Já se registruji jako klasicky jako poslední. Nejlepší nakonec. :D
Jsou takové pomyslné dvě misky vah, proč jet a nejet. Jestli luki28n nepojede, tak další důvod proč nejet. Mrzí mě, že Octopuss nechce nikam jet nebo Alex, myslím že kdybychom se setkali my čtyři a klidně někdo další, tak bych byl radši. A Biblos si také koleduje proč nejet, a když vezmu jak se zachoval vloni a Madonna tam nepřijede, aby mu pověděla, že je ostudou žen. Zelí999 a spol. bez ohledu jestli pojedou či nepojedou mě nezajímají. Ale tak jsou i lidi proč jet a Ty bys byl další a při cestě by se dalo zastavit v Brně a setkat se s luki28nem, pokud by chtěl a člověk by zabil dvě mouchy jednou ranou.
Nevím, Garrette, to ani nejsou srazy DK, ale srazy pár desítek lidí z toho polovina jsou ti samí. :) Když jsem sondoval ve hře, tak lidi nemají zájem jezdit, nebo když jsem před lety říkal kámošům ze sousední vsi, kteří se mnou hráli, tak také nechtěli nikam jezdit, ledaže by se sraz konal u nich na vesnici v hospodě. :D Což mi připomíná, že ani pavlisek7 by nikam dále nejela. To je pro mě podstatnější, že jsem některými stále v kontaktu, než někoho vidět jednou za rok.
Fakt nevím, pokud Kvítek sežene nocleh, tak pojedu, ale ta na mě kašle. Nechci dávat závazné stanovisko, které bych pak třeba měnil.
No, já bych se mohl ptát leda tak dětí a vnoučat. Ale někdy bych ty doby bral zpět, když jsem se na vše musel dovolovat ... :)
Přece začneš vyvolávat duchy, a tak se jich zeptáš, ne?
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Me docela mrzela ta Olomouc. Nevěděl jsem, jestli tam vůbec bude někdo známý, tak jsem nejel a nakonec jich tam bylo několik... No co už, ted bych už se chtěl zase po Kladně podívat... :cool:
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Tak jsem šel za rodiči, jestli by byli tak hodní a pustili mě na sraz. Že jsem již šikovný 18tiletý syn, který je zodpovědný a neopíjí se. No o den později mi napsali, že mě nechtějí podporovat ve hraní DK, takže mě nepustí :( Ještě to zkusím ukecat
Jestli by to pomohlo (krom toho jim vysvětlit že jde o setkání lidí se zájmem o historii a techniku), tak mě mohou kontaktovat na FB https://www.facebook.com/emma.sprite (Dagmar Eli) a mohu jim dát i tel číslo. Sama jsem matka několika dětí, takže jejich obavy chápu..
 

DeletedUser33829

Guest
Jaký sraz historie a techniky? Lhát se nemá. Myslíš takové znalce, že řemdih se jmenuje palcát a nikdo to nechce ani opravit, jak bylo již několikrát sděleno?


Já si myslím, že luki28n by na to měl jít jinak, než dáváním fb nebo telefonu cizího člověka. Je to boj argumentů. Měl/mohl by říct, že i když mu mohou zakázat cokoli a mají na to morální imperativ (právo už ne), tak že už má svůj rozum a nepotřebuje opečovávat a chránit před každým nebezpečím, které ve světě je. Pokud to nemůže a prostě mu to zakážou, tak smůla, s tím už nikdo nic neudělá.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
vidím že se opravdu potřebuješ vykecat :D:D:D:D a soudit někoho podle nějakých srandiček, to jako vážně? :D (hlavní profil je skrytý a to co je vidět, má pouze odradit otrapy.. :rolleyes: )
Kdyby jsi se (nejen mě) upřímně zeptal, tak se dozvíš co potřebuješ, ale problém je, že lidi nekomunikují mezi sebou navzájem, ale spekulují o lidech a vytvářejí domněnky..
mimochodem mi nedávno psal policajt, že má rád koblížky..poradila jsem mu recept na domácí.. ;)

jinak jsem tu nabídku Lukinovi psala z osobní zkušenosti, já též (jako většina rodičů) raději pustím dítě (i dospělé) s někým koho "trochu" poznám, a i sama se vydávám jen tam, kde někoho znám, a k "zorientování" někdy stačí i telefonát. Osobně se mi stalo, že rodiče několika hráčů DK mi volali (nebo psali) a ptali se na své "dospělé dítě", protože s ním třeba po letech měli nedorozumění a hledali příčinu (on se člověk svěřuje tomu komu věří a rodiče to někdy holt nejsou).. dokonce jsem se s několika rodinami seznámila a jsme přáteli :) Mě je fuk, jestli potkám fajn lidi u on-line hry, ve škole, na výstavě, při sportu, na plese, nebo jinde..

Bude stovka názorů, jak lidi ten sraz pojmou, a každý bude mít z svého pohledu pravdu.

A ano, s mnohými z DK týmu si rozumím (např. jsem poznala jednu moc fajn paní :) , co dělá krásné domácí dekorace a profi fotky, a líbí se mi její názor na život), paradoxně jsem jí poznala poprvé v realitě, v DK jsem s ní neměla tu čest.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Shedd už to přepsal, a koukám že nejen to, ale i hlavní část příspěvku smazal a upravil :D

No nic, mám otázku, bude na srazu nějaká zajímavost z té doby? rekvizity a tak? A nebo něco z historie hry? Proč a jak se co dostalo do hry, atd..? Už o bude skoro 10 let, tak ty začátky si už moc nepamatujeme ;):)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Připravíme pro vás nějaké zajímavé prezentace a snad se nám podaří připravit také DK Shop, malý obchůdek, kde si budete moci zakoupit drobné předměty s motivem Divokých kmenů. Chybět nebudou ani soutěže o prémiové ceny, takže se určitě máte na co těšit. ;)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Děkuji za starostlivost. Já si to doma vyřeším sám. A jak hezky řekl Shedd, pokud mi něco definitivně zakážou (a já nejsem člověk co by se dožadoval za každou cenu svého), tak prostě nepůjdu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru