• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Musíš napsat, že jsi četl originál, kde toho bylo více a ne to co nechali vykostěné.:D

-> Dragonlady: Jak dlouho chodíš na toto fórum? Jak ve staré, tak v nové verzi nejde přepisovat příspěvky bez toho abys neviděla datum úpravy, bez ní to umí jen DK Tým. Já si příspěvky nemažu, maximálně upravuji a tím nemyslím vykostit příspěvek o 80 - 90 % a nechat pár holých vět bez kontextu, které ještě zůstanou, tak je ani kolikrát cenzoři nechápou.
Je mi jedno co si děláš na fb, je mi jedno co děláš vážně či ve srandě, já se jen směji jako skoro vždycky a přestaň se starat o luki28na. To je ten rozdíl mezi mnou na jedné straně a Tebou a DK Týmem, kecat druhým do života, na to vás užije a klidně i výsměšně a předstíraně výsměšně, a pak mazat a falšovat. Vypadá to, že tu akorát sháníš peníze na pohon automobilu. Pokud luki28n pojede, tak to od Tebe až tak nezjištné jednání není. A to jsem v rámci místní ideologie zákazu všeho pro ostatní nenapsal, že bys neměla ani jet autem, ale autobusem anebo stylově v době DK jet na koníkovi. To bude určitě zase smazáno jako nějaká narážka.

PS: Jak víš, že je to žena? Existují i transgenderové osoby. Tady o sobě píše v mužském rodě. Bohužel DK Tým by smazal, kdybych tu dal jeden obrázek, který je distribuován ve Španělsku dětem ve školách. To už píši potřetí a ono to je vidět, pro ty co četli to co jsem napsal a vidí to co je teď, ta dvojí místní politika, kdy se místní cenzoři sami stávají sežranými dětmi systému.:D

-> Kozmicz: Jestli někdo vidí obrázek ze hry a neví jak se takový předmět jmenuje, jen tak lehce si ho nevygooglí, zda-li vůbec.
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Tak ono je to Shedde logické, když takto někam jedeš napsat, jestli někdo nepojede s tebou. Ty peníze tam také svou roli obvykle mají, ale v tomto případě bych z tohoto Dragonlady zrovna nepodezříval, že je to naprostá priorita. Vezmi si, jak se vůbec obecně něco takového řeší, že každý jezdí autem někam sám a srovnání s HD atd. atd. Pro mě by třeba bylo celkem v klidu dojed do Jihlavy vlakem, nebo busem, ale takto je to prostě pohodlnější, nehledě k tomu, že se s ní , tedy doufám, stáhnu pak zase zpět. Zase nepředpokládám, že bych na srazu třeba nabalil nějakou fešnou sekernici a pak si ji odtáhl na objednaný pokoj. Já jsem docela opičák, takže by to asi neklaplo... :D:D:D
No ale skoro jsem se lekl, že jsi dostal ban, vzhledem k tomu, co jsem ti psal v OZ, smazaný příspěvek a že jsi nereagoval... ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40852

Guest
Koukám že už neurčuje lidem co můžou psát nebo nepsat na fórum, už jim i určuje co mají dělat v reálném životě :-D:-D
I kdyby sháněla peníze na pohon automobilu, tak tobě do toho nic není. Je to její věc, případně i těch, co s ní pojedou. Pokud vím, dávají se lidé takto dohromady při každém srazu.
 

DeletedUser11059

Guest
To je let, jako bych snad ani tuhle hru nehrál :D ..... ale jo, pamatuju, jsem skoro slon :D .... no Biblos mě navnadil, což není až tak složité, ale navnadil i moji drahou joanninu, takže je možné, že se tam přeci jen ukážeme .... sic většinu starých známých počínaje Indigrou konče alexistechem zde nevidím a asi ani tam, nu což, nová doba, nějací staří známí se tam snad najdou (i Kozmiho si pamatuju a snad i on nás ;-)
 

DeletedUser40806

Guest
Tak nakonec i někdo z sk kmenů se dojede podívat, akorát jsem se bavila s MattFoxem či dojde též, ale prý mu to nevychází, ale snad se nás tam i tak sejde víc :) :) Minulý sraz byl super a doufám, že atmosféra bude podobná.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Hermy: Už nám přislíbil účast jeden člen jednoho ze slovenských týmů, ale zatím neprozradíme kdo. Bude to překvapení! :)
Papasese: No jasně, že pamatuju. Jste vítání hosté, doražte! :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru