• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

v této sekci můžete diskutovat o X. Oficiálním srazu v Jihlavě, domlouvat ubytování, společnou cestu a řešit cokoliv týkajíc se srazu a organizace kolem něj. Pokud budete mít jakékoliv otázky ke srazu, neváhejte se s nimi na nás obrátit, budeme tuto sekci pravidelně číst a pravidelně na vaše příspěvky reagovat.


Váš DK Tým
 

DeletedUser33829

Guest
Chtělo by to upravit odkaz na tu hospodu, když na to kliknu, tak vyskočí loňská z Olomouce.:D Ale podíval jsem se i na tu jihlavskou a vypadá to velké.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To je divné, dával jsem tam Kozlovnu. Opravím to. Díky za upozornění.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Zdravím bojovníci.
Ráda bych na sraz jela, ale slušně řečeno na to nemám zlato ani jiné platidlo, proto nabízím odvoz pro 1-4 rytíře nebo žoldáky luxusním beranidlem "popelnice Mazda premacy", (které žere benzín, takže surky neposílat) na trase Jedovnice(Moravský kras)-asi Brno-Jihlava a zpět. Trasu možno upravit na Jedovnice-Jihlava, přes jiné město poblíž (a zpět).
Tam chci jet tak abych na trůn v putice usedla v doporučených 17 hod. (nejezdím jak paladin, takže +15min). Zpět do svého srubu chci jet než začne odbíjet půlnoc (v cca 23,55hod), nejsem sice Princezna, ale prostě takto obvykle odjíždím, dá se dohodnout až do 02hod. Cena je dohodou, čím víc tím líp, jinak budu muset okrást své děti (Ares, Thor, a další-ti už nemají tak moc záživná jména) ;):) Kdo mě zná, pište raději sms nebo na FB, sem chodím jednou za uherský rok (ale předpokládám že systém mi pošle něco na mejla, když napíšete zprávu zde.:rolleyes:
 

DeletedUser7531

Guest
Tak já se určitě nezúčastním. Naposledy jsem byl v Pardubicích a tak chci jen všechny známé, co tam budou takto na dálku pozdravit. :)

PS: V tom textu. "Jednodušše" se píše s jedním š.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zrovna Ty bys tam neměl chybět. A díky.
 

DeletedUser25387

Guest
Pokud ještě budu v Čechách určitě dorazím. Rád vás opět uvidím a nenechám si ujít 'kozlíčka' :)

PS: Biblos, samozřejmě bych dorazil bez kšiltovky.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to Ti píši jedničku s hvězdičkou za společenské chování. :) A chystáš se opustit rodnou hroudu jen z důvodu dovolené, nebo nějak trvaleji? :eek:ops:
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Na 99% přijdu. Možná bych se svezl z Brna s Dragonlady, ještě si to promyslím. Ale spát tam někde by mi asi nebylo dovoleno
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Na 99% přijdu. Možná bych se svezl z Brna s Dragonlady, ještě si to promyslím. Ale spát tam někde by mi asi nebylo dovoleno
To by bylo fajn
(i to že ti nebude dovoleno tam spát :D:D alespoň nepojedu zpět sama.. (ještě sehnat 2 další lidi.. alespoň na cestu tam ;) )
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru