• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34008

Guest
To už zase Shedd provokuje? To by bylo divné, kdyby byl klid :D
Kvitku, tak se po dlouhé době uvidíme :)
 

DeletedUser33829

Guest
Manchester postupuje!!!
VHrosku, ještě jsi neumřel? Neprovokuji, tady jsou jen narcisté. Mají tu mrtvo na fóru a pořád nejsou spokojeni!
Ale rád Tě po 3 letech uvidím. Tedy jestli se tam dokopu. Právě využívám svè právo jíst v zakouřené herně, ktere bude za chvili potlačeno ideologicky stejnými lidmi co tu mají práva. Teď do mě!!!
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Jaké máme počasí v Jihlavě ? :)
Já jen, jestli si mám do kabelky přibalit i lyže nebo jestli stačí bikinky a krémík na opalování :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Za dvě hodinky přistávám na airportu v Jihlavě :D
Doufám že tam bude aspoň 20` celsia :)
Večer udělám průzkum terénu... Najde se njaký dobrovolník ?
Shedda nechám pro tentokrát pořádně vyspinkat, aby zítra nebyl nevrlý a měl báječnou náladu ;-)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
A kdo to nevi a vraci se v nedeli z Jihlavy smer Praha, tak bude uzavrena dalnice, hehe :)

Jinak vsem ucastnikum preji klidnou, pohodou a prijemnou cestu !
Ahoooj ! :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No to nevím, nevíš v neděli v kolik? :) Aby mne tam při návratu mezi sobotou a nedělí někde nezabarikádovali. Raději si vezmu větší zásoby do auta. Pro všechny případy ... :D Těším se, že se uvidíme. A myslíš, že u Shedda pomůže se pořádně vyspinkat? Tipoval bych spíš, že pořádně se probudit. :cool: Ale i tak ho rád uvidím. ;)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Pristani v Jihlave dopadlo velmi dobre :)
Jen 15 minut jsem hledala nejakou vylevnu, putyku, knajpu, hospudku, kde bych pockala na Shedda :)
15 minut je jeste v limitu, pac mi selhala navigace, ktera mne neustale presvedcuje, ze se nachazim ve Smichovskem pristavu :)
Doufam ze Shedd bude mit funkcni GPS nebo aktualizovanou jihlavskou mapu :D
Jinak je tu moc krasne...
Slunicko (pod mrakem), stupnu je tu tak 7 (pocitove -20), sila vetriku na Beufortouve stupnici tipuji sedmicku (mirny hurikan, stromy se ohybaji a chuze se stava nemoznou) a urcite tu s radosti jeste vyzkousim, zda je muj zapujceny kufrik vodeodolny, resp jaky zvlada stupen vodniho sloupce :)
Proste paradni pocasi :D(v Praze pri odjezdu svitilo slunicko)
Krasa :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru