• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vážení hráči,

v této sekci můžete diskutovat o XI. Oficiálním srazu v Litoměřicích, domlouvat ubytování, společnou cestu a řešit cokoliv týkajíc se srazu a organizace kolem něj. Pokud budete mít jakékoliv otázky ke srazu, neváhejte se s nimi na nás obrátit, budeme tuto sekci pravidelně číst a pravidelně na vaše příspěvky reagovat.


Váš DK Tým


spectaculum_melee_400px.png
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vždy to má někdo blíž a někdo dál, kraje vybíráme postupně napříč republikou. Letos padla volba na Severočeský. ;)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Nevím ještě zda pojedu na 100% , ale pokud ano, tak nabízím dopravu z moravského krasu a Brna, tam i zpět,
asi jen 2 místa, příplatek dle km. :)
 

DeletedUser43216

Guest
Dobrý podvečer. Mám dotaz ohledně přihlášky. Dneska jsem odeslal email na vámi zveřejněnou adresu a vzápětí se mi vrátil email, že zpráva nemohla být doručena. A to jsem pouze zkopíroval email (martin.kozma@cm.innogames.com). Nerad bych email poslal někomu jinému. Ještě mě právě napadlo smazat příponu .com. Děkuji za radu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nezkopíroval jste tam nějakou mezeru navíc?, tu příponu tam určitě nechte.
 

DeletedUser43216

Guest
Nezkopíroval jste tam nějakou mezeru navíc?, tu příponu tam určitě nechte.

Zkoušel jsem to několikrát a pokaždé se stejným výsledkem :/

Edit: Teď mi už mi to chybu zatím nenahlásilo, tak doufám, že email v pořádku dojde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kdyby Vám nepřišlo potvrzení, určitě dejte vědět.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Email funguje, přihlášku tam vidím. :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Litoměřice mám trošku z ruky :D
 
Nahoru