• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Zlatíčka má nejdražší,
poslušně hlásím, že po tolika letech se srazíku nezúčastním :(
Bohužel.

Poslední dobou jsem jen ležela ve scriptech a učila se ke zkouškám. Zlepšovala si vědomosti, znalosti a rozšiřovala si obzory.
Dnes se mi to všechno úsilí vrací a já tento víkend (dnes poprvé) vypluji na vodu ne jako lodník, plavčík, barman či průvodce,... ale již jako ten, kdo "má v ruce to kolečko".
Mrzí mne, že se to zrovna překrývá s termínem srazu a slibuji, že na vás všechny budu zítra myslet po celý den! ;)

Mějte se moc hezky, užívejte společného srazování a od vody zdraví
Lotosový kvítek
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to je škoda, že se neplavíš směr Litoměřice, dalo by se to spojit vše dohromady. Každopádně posílám velkou gratulaci k Tvému povýšení. Jaké lodi budeš velet?
180px-Steering_wheel_ship.svg.png
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Užijte si sraz, nicméně se události změnili, byl jsem u zubaře na trhání, a prostě nemůžu nic musím odpočívat :( budu na vás myslet.
 

DeletedUser34008

Guest
Tak já jsem teda dneska nakonec v práci. Takže do včerejšího večera jsem byl rozhodnut se nezúčastnit, ALE nakonec jsem byl přemluven a dorazím později. V cca 20:30
 

DeletedUser34008

Guest
Jinak teda na sraz dojede kamarád z Prahy a kdyby někdo večer jel do Prahy a měl volné sedadlo, rád by jel zpět někdy večer. Poznáte ho podle krásné přezdívky - Sára :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Jak jsem slíbila - myslím na vás!

Biblůsku: lodička se jmenuje Regent a plovčí pod Vyšehradem kolem Výtoně.
 
Nahoru