• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prášky nezabírají, spát to nejde... A dneska musím do práce, protože marodit nechci, začínám noční od 18:00 do 6 rána.. A rovnou ještě k tomu ukončit neschopenku, prostě dýl jak 5 dní marodit nejdu....
No, ale z toho nic nemáš, ne? První tři dny jsou zadara. Leda, že si na to vybíráš dovolenou.

Ale abychom tu nespamovali něčím, co patří spíš do jarmarku. Speciální poděkování patří hráčům s herními nicky Shedd a Pavouk123 za pomoc se srazem. Shedd připravil část kvízových otázek, proto se i podílel na jejich vyhodnocení, a Pavouk se jako vždy osvědčil při pomoci s technikou. Speciální poděkování patří našemu kolegovi s herním nickem Kubina, za přípravu zvukové techniky.

Pro všechny účastníky srazu - fotky ze srazu jsou ve skrytém albu, nedávám souhlas s volným šířením odkazu nebo zveřejňováním fotografií. Pokud si chcete uložit fotografii, na níž jste vyfoceni, pro vlastní potřebu, to můžete. ALBUM
Obdobně byste neměli ani šířit fotografie Vaše vlastní, pokud k tomu nemáte souhlas ostatních. Já osobně ho nikdy nedávám. ;)
 

DeletedUser41445

Guest
Hráči dostali informaci, že fotka půjde na facebook ještě předtím, než se šli vyfotit.:Good

Z mého pohledu se sraz vydařil. I náslendě after párty stála za to a Sára? Ten to tam dost přehnal a pak mu nebylo zrovna nejlépe, museli jsme ho "uklidit" na hotel k UwH, protože po svých by asi nedošel ani na to nádraží.

Sára příští rok semnou už asi pít nebude ale za to mohly ty dvě holky co za námi přišly a prodávali nam drinky
Dokonce jsem ho na hotel propašoval a měl nocleh zdarma :)

Ale jinak sraz opět super, jen byla docela malá účast.
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
WTF?? Jak přesně je to album skryté, když je na něj veřejný odkaz?
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Ohledně zveřejnění fotek není potřeba žádný souhlas. Jde o oficiální sraz DK. Takže pokud budou fotky zveřejněny tady na foru nebo na facebooku Dk, není potřeba souhlas. Stačí si pročíst zákony. :-D

To mě zajímá, dej mi to k přečtení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
WTF?? Jak přesně je to album skryté, když je na něj veřejný odkaz?
Nemohou ho vidět lidé, kteří nemají odkaz. Takže, pokud zajdou na mé stránky na rajčeti a nemají odkaz, žádné album nevidí. Vyzkoušej si to.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Zbyli nějaké věci z DK Shopu? :) Že bych si je klidně i koupil :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Dneska jsem odesílal body za registraci na srazu! Pokud by někdo body neobdržel, prosím obraťte se na mě, ale myslím, že by je měli obdržet všichni.
 

DeletedUser41238

Guest
Já nic, já muzikant :Yes Někdo musel zajistit nějakej pamatovatelnej zážitek, ne? :D
 
Nahoru