• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

DeletedUser34317

Guest
Tak já částečně na sraz ze svých důvodů nechci, ale zároveň chci min kvůli jedné osobě, která mě na to navedla, teď jaksi nevím co si počít :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Víš, že se má odpouštět, aby sis nezatěžoval karmu. :)
 

DeletedUser40852

Guest
Tak koukám, že se tu nic nezměnilo. Všichni se tu baví normálně, jen ten jeden tu pořád brečí jak mu všichni ubližují. A stále tu vypraví svoje historky, koho kde potkal a co ten den viděl, což už nikoho ani nezajímá. :-D:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Tebe tu někdo nezmiňoval (oproti mně), tak se musíš ozvat sám.:) Má se ochladit, tak jdi zase spinkat a vezmi si i „nikoho“ (tj. počet zástupců, kterými se oháníš) sebou, abys nemusel pořád jako jediný plakat.:Good

No, popřemýšlej, už zbývá jen pár krajů, kde ještě nebyl.
Jenže v jeho kraji když byl DK sraz, tak to měl ještě dále, než když byl v sousedním kraji.;) Čeká až ten sraz bude v hospodě kam chodí pravidelně.:Yes:D Pardubice měl kousíček, překecávalo ho několik lidí tenkrát a stejně nepřišel.

Stýská se Ti po Fénix81? Už nevím co mi dala za dárek... a hlavně legendární VHrosek.:D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Bude někdo v Sezimovo Ústí jíž od pátku?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Členové DK Týmu ne, ti dorazí v sobotu někdy kolem oběda.
 

DeletedUser44297

Guest
Ahoj, nejede prosím někdo v sobotu z Brna směrem na sraz ? :)
 
Nahoru