• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
K návrhům - přednost mají kraje, kde sraz ještě nebyl:

Zahraniční - Trenčín

Takže Vaše návrhy pište i s příslušným krajem, případně vhodným restauračním zařízením, prosím. ;)

Fotky z toho právě proběhlého jsou na rajčeti ve skrytém albu - odkaz prosím nešířit mimo herní komunitu - jako autor fotek nedávám souhlas k jejich volnému šíření - stáhnout si fotku, kde jste vyfoceni, pro vlastní soukromou potřebu, máte povoleno. Šířit fotky jiných osob za účelem ukázání jich někomu jinému není povoleno - kdo chce někoho poznat, má k tomu určeno setkávání na srazech.

https://biblos.rajce.idnes.cz/03-30_sraz_Sezimovo_Usti
 

DeletedUser41445

Guest
Lamači dívčích srdcí, též jsem Tě rád viděl po delší době.;) A nejen Tebe.
Možná by se k soutěžím "Nej srazu" mohla přidat kolonka účastník srazů s nejdelší nepřerušovanou účastí.:D;):Good
Olda22 mě překvapil, že pochází ze stejného kraje jak já a není to jediný bývalý moderátor.
Doufám, že se Homer pochlubí jak dopadla Miss, říkal že kvůli mně začne chodit sem na fórum.:cool:

Se stepanb jsem byl do rána v jednom techno baru.:)
https://shedd.rajce.idnes.cz/Desktop/#VID_20190330_235352.jpg


V klubu nejake soutezici byli mám místy vypadky paměti tak neni moc co povidat
 

DeletedUser33829

Guest
Hlavně že jsi to přežil a zvítězil.;):)

K návrhům - přednost mají kraje, kde sraz ještě nebyl:

Zahraniční - Trenčín

Takže Vaše návrhy pište i s příslušným krajem, případně vhodným restauračním zařízením, prosím. ;)

Fotky z toho právě proběhlého jsou na rajčeti ve skrytém albu - odkaz prosím nešířit mimo herní komunitu - jako autor fotek nedávám souhlas k jejich volnému šíření - stáhnout si fotku, kde jste vyfoceni, pro vlastní soukromou potřebu, máte povoleno. Šířit fotky jiných osob za účelem ukázání jich někomu jinému není povoleno - kdo chce někoho poznat, má k tomu určeno setkávání na srazech.

https://biblos.rajce.idnes.cz/03-30_sraz_Sezimovo_Usti

Dětenice jsou Středočeský kraj, nebo Královéhradecký kraj?

Biblosi, myslím že ona by stačila slušnost jen se zeptat jenže některým by pusa upadla a prsty upadly. Je sice zajímavé, že alba máš skrytá, ale stejně na ně dáváš odkazy veřejně a ani nemusíš být přihlášený na fóru. Kdo bude si s tím dělat co chce, tak bude, jen mě mrzí, že většinou se zákazy rozšiřování a plnou pusu o bránění rozšiřování mají hlavně ti co pak sami nejvíce rozšiřují a ani se nezeptají (káží tu opakovaně vodu, a opakovaně pijí víno i se tím chlubí a rádoby rychle zapomínají). A přitom by stačila právě jen ta slušnost se zeptat a nedělat povyky zbytečné.

V dnešní době, kdy banka a mobilní operátor o Tobě ví více informací jak řada známých či i někteří příbuzní (a na to vezmi jed, lidé neznalí poměrů by fakt kolikrát zírali, co o nich jejich banka či operátor ví), tak pak nevím. Mobilní operátor ví kdy a kde jsi byla, kudy se pohybuješ, kde trávíš čas, banka ví i jakou zubní pastu používáš, ví která klientka je těhotná, někdy i dříve jak otec dítěte, ale co už, ono už někdy i lidé z FB vidí fotku miminka dříve jak otec. Zrovna Ty, který se mi chlubil před dvěma lety v Luhačovicích, jak rád platíš kartou… bance jdeš napráskat i značku toaletního papíru, ale tady si vytisknout fotku z Tvého alba, tak se zblázníš. Nefotit, nejezdit.:) Obyčejní lidé z těch fotek od Tebe nic nemají a nic nezískají, jen se dozví nové věci, které těžko zužitkují ku prospěchu, paradoxně oproti třeba bance. Tohle jednání od Tebe (a nejen od Tebe) nepochopím, a hlavně logika vzhůru nohama, když už tak bych čekal obrácený přístup, nebo stejnou zásadovost na všech frontách, a ne že korporacím nahlásíš o sobě vše možné i nemožné a k ostatním lidem se chováš jak já nevím co.:cool:
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Shedde, jako by to nebylo jedno, každý se občas zmýlí.. ;)
Nikdo není dokonalý.. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Mýlí se Shedd, ale to si nikdy nepřipustí, před focením byli všichni upozorněni, ta další upozornění jsou v souladu se zákonnou úpravou ohledně zveřejňování fotografií. A ta další litánie - to je prostě Shedd, v dalších životech už to bude lepší. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Já jsem rád, že jsi to napsal, Lamači. Nejde o chyby. Jasně, každý víme, že se spletl, jenže napsat to veřejně je třeba provokace, urážka a hodné na smazání. Vlastně si koleduješ o smazání. Přiznání chyby? Proto jsem rád, že jsi to napsal sám. Ten přístup je děsný a jestli si myslí, že tím někoho přesvědčí, tak hodně naivní, ta faleš je neskutečná. Logiku nehledej. Nejde o chyby, nejde o inteligenci, nejde ani o to co dělá, ale o způsob pokryteckého jednání s lidmi a myslet si, že zatloukat a mazat je cesta úspěšná k přesvědčení druhých lidí či pasování na lepšího člověka, tak to je neskutečně naivní. Mám pocit že ti, co mají plnou klávesnici sebe prezentování v nejhezčím světle jsou právě oni sami, proti kterým tak radostně bojují, prostě Biblosovo podle sebe soudím Tebe, platí hlavně na něho a jemu podobné nebo se to dá také říct jiným příslovím, že pod svícnem je největší tma. Prostě logiku v tom nehledej, spíše britský sitcom, ale role jsou obráceně, než by si Biblos přál, ale není to fakt o chybách a inteligenci, není to ani o DK Týmu, ale o těch vlastnostech, kterými bez jakéhokoliv racionálního argumentu trpí paradoxně ti druzí, ne ti, co se pasovali na samé ctnosti, a přitom se chovají hloupěji jak propaganda. Stačí jen soulad slov a činů, jaká to jsou pak slova, a tedy i činy je mi jedno, jen když to bude zajedno. Nebo si tu budeme myslet např. že Biblos ty fotky neukáže nikomu ze svých blízkých, protože nebyly na srazu? Stejně dal veřejný odkaz. Logiku v tom nevidím, jen zbytečné zakazování druhým lidem, kterými se zakazovatel sotva bude sám ke své vlastní osobě řídit. Velké díky, že jsi to napsal, Biblos by to nenapsal, aspoň že se přiznal ke geografické chybě, budiž mu odpuštěno.:)

Biblosi, šíříš tu dezinformaci o více životech. Žádný důkaz nemáš, jak chceš pak vést smysluplnou diskuzi? Víš, jak jsme se bavili, tak nechtěl jsem se s Tebou hádat, ale řekl jsem Ti a to slušně, že nemáš zodpovědnost, že se mícháš, kam nemáš a když uděláš spíše neplechu, byť ne úmyslnou, tak dáš nohy na ramena. Možná kdybys napsal, kolik životů budeš potřebovat, aby ses naučil zodpovědnosti a přiznal si, že lidi jsou inteligentnější. Ale ta víra Tě asi ospravedlňuje, protože na pokání máš času dost, možná v příštím životě, ale to je brzo, možná až přespříštím životě. Já jsem Ti ten dárek nevybral náhodně, původně to měl být slon, ale myslel jsem si, že anděly nesbíráš, protože je to víceméně symbol křesťanství. „Beati pauperes spiritu quoniam ipsorum est regnum caelorum." „Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské." (Matoušovo evangelium 5,3)

Raději vyber hospodu ve Vsetíně, ať se konečně uvidíš s pavlískem. Určitě o ni stojíš.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jenom proto, že něčemu nevěříš, tak to nepřestane tak být, Shedde. A svými sáhodlouhými příspěvky o ničem přesně odpovídáš mému oblíbenému citátu - Nikdy nevysvětlujte, přátelé to nepotřebují a nepřátelé Vám stejně neuvěří. Takže asi tak. ;)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Trošku to upřesním nad tím, co jsem reagoval nahoře.
Reagoval jsem na to, že tu Shedd odpovídal na příspěvek od Biblose s tím, že se chtěl nejspíš hádat skrz to že se Biblos sekl s krajem.. :)
Na nic jiného jsem od něho nereagoval, hold každý není chytrý ohledně krajů, měst a bůh ví co ještě jiného.. :)
K dalšímu se ohledně Shedda vyjadřovat nebudu, nestálo by to za to.
Akorát ještě trošku podotknu to focení.
Všude bylo zmiňováno, že se bude dělat společná fotka a nebo se v průběhu akce fotit.
Bylo jasně psáno, že hráči můžou být viditelní na fotkách na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram a další :)
Tím bych to asi ukončil.
 
Nahoru