• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Deleted User - 18375

Guest
To je sen, tak nějak si prohrabuji stůl a narazím na igelitku s tričky DK, tak si řeknu, že jsem už sakra hooodně dlouho nebyl tady na foru a, že bych se mohl kouknout jestli se nechystá nějaký sraz a ono na potvoru ZÍTRA. WTF? To fakt nedám... :mad::mad::mad::):):)

Tak si to tam užijte všichni,
pozdravuje Oříšek

PS: Kozmi, našel jsem nějakou fotku kde jsem já, ty, tvůj brácha, Kondom a Stinger s flaškama od vodky... Víš kolik už to je let? Futurama! :):)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To je škoda, že zas budeš chybět.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nazdar Oříšku, to je škoda, že nedorazíš. No, pár let už to určitě bude, možná i více, než jen pár let. :D

Každopádně jsme rádi, že sem občas za náma zavítáš a budeme určitě rádi, když to bude častěji. A třeba hodíš oko i na nějakej svět a zkusíš oprášit své dlouholeté nabité zkušenosti. :Dwarf

Pavouku: Zdravím, jak se daří? :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Sraz zahájen! Pivo teče proudem a vypadá to na zajímavý večer :)
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Děkuji všem, za pěkný večer.
Jídlo bylo výborný.
S pár lidmi jsem si pokecal, ale hlavně jsem se šel podívat na změny ve hře a těch bylo fakt hodně.
Kozmimu děkuji za tričko a Dragon lady za odvoz.
Neslibuju, že příště přijedu, ale určitě se zase nekdy ukážu, protože i kdyz času je málo, tak DK je pořád moje srdcovka a dalo mi to i docela hodně do života.
Kubinovi na závěr uznání zato jak to všechno zvládl všechno odříct.
 
Nahoru