• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Ahojky!!!
Myslela jsem na váš všechny celý den. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit ale teprve teď jedu z práce.
Doufám že jste si srazík pořádně užili a že jste prožili báječný DK den ;)
Příště mi to snad konečně vyjde!
Papa a naviděnou!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky všem za včerejší účast na srazu! Doufáme, že jste si to užili! Odměny za účast na srazu a soutěže jsem už poslal na váš účet, tak užívejte zasloužené odměny a na viděnou za rok! ;):Good
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Natož, že jsem byl na sraz po dvou letech tak opravdu bomba, výborná atmosféra.. Celému týmu patří obrovské díky za dobré místo a hlavně zajímavé soutěže i když jsem žádnou nevyhrál :D ale kvůli tomu tam nejezdím :) jsem rád že jsem mohl vidět po několika letech Biblos a Kozmiho a že jsem poznal našeho supportéra Kubinu a DragonLady z Wiki :) uvidíme co bude příští rok každopádně díky ještě jednou všem a už jsme na cestě domů :)
IMG-20190331-121813.jpg
 

DeletedUser33829

Guest
Lamači dívčích srdcí, též jsem Tě rád viděl po delší době.;) A nejen Tebe.
Možná by se k soutěžím "Nej srazu" mohla přidat kolonka účastník srazů s nejdelší nepřerušovanou účastí.:D;):Good
Olda22 mě překvapil, že pochází ze stejného kraje jak já a není to jediný bývalý moderátor.
Doufám, že se Homer pochlubí jak dopadla Miss, říkal že kvůli mně začne chodit sem na fórum.:cool:

Se stepanb jsem byl do rána v jednom techno baru.:)
https://shedd.rajce.idnes.cz/Desktop/#VID_20190330_235352.jpg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Celému týmu patří obrovské díky za dobré místo a hlavně zajímavé soutěže i když jsem žádnou nevyhrál :D

Tak to jsem rád, že se výběr místa líbil, nebylo pro mne lehké zajistit místo, kde by po nás nechtěli pronájem. Také jsem Vás rád viděl.

Na srazu se mohutně ozvalo volání po Ostravě - takže vyzývám všechny z Moravskoslezského kraje - pokud víte o podniku se salónkem cca pro 50 - 60 osob bez pronájmu - dávejte průběžně své tipy - i když neslibuji, že příště to bude právě tento kraj. Ale sraz tam ještě nebyl.
 

DeletedUser33829

Guest
Těch měst tam zaznělo více, i když naše grupa s Ostravou byla asi nejhlasitější.:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tam kde už sraz byl, musí počkat, až se prostřídají všechny kraje. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud by záleželo jenom na mně, tak bych byl rád za Vsetín, byla by vysoká pravděpodobnost, že by tam přišla pavlísek.:Yes Myslím, že bys ji také rád viděl a nikdy jsi ji neviděl.
 
Nahoru