• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zástup na S10

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mam dotaz příští prázdniny jedu pryč na celé 2 mesice a v nastavení účtu je napsáno že zástup je maximuálně na 30 dní nešlo by nějak udělat ,že by se to DALO NASTAVIT NA 60 DNÍ.

A ještě jeden dotaz za jak dlouho mi smažou účet ,když nejsem (nebo nebudu aktivní) 7 dní ,14dní ,3 tejdny,1mesíc ??:scratch díky za odpověd´.
 

DeletedUser

Guest
14 dní pokud nemáš prémium pokud máš prémium tak až ti vyprší prémium. A myslím že úprava pravidel se opravdu konat nebude takže pokud ti můžu něco doporučit tak jedinně po 30 dnech nějaká netová kavárna a nastavit si to na dalších 30 dnů.
 

DeletedUser

Guest
Dik ,kavárna tam žádná ne ale nějajk si poradim maximálně dam ucet na pohlídání sestřenici která taky hraje ,to bude si nejlepší řešení :)
 

DeletedUser

Guest
No asi jo i když to není úplně povolené řešení nenapadá mě opravdu nic jiného.
 

DeletedUser

Guest
já vim ale co mam dělat smazat si ucet nechci nechat ! dam jito do zastupu na 30 dní a pak ji řeknu meno heslo ,ona mi to pohlídá a já budu v klidu :paladin
 

DeletedUser26155

Guest
Pokud je mi správně známo tak na S10 je normálně možné mít zástup 60 dní z posledních 120 dní.

viz nápověda pro S10:

Wenn ein Account innerhalb von 120 Tagen mehr als 60 Tage einen Urlaubsvertreter hat (sekundengenaue Berechnung), ist es nicht mehr möglich aus diesem Account heraus anzugreifen, oder Rohstoffe zu schicken, wenn der Urlaubsvertreter in dem Account ist.
 

DeletedUser

Guest
opravdu???.... Já sem si četl forum a tam je napsáno 30 zástup v dvolené....

a nvíc tam je napsáno maximálně 30 dní .... těch 120 je počet členu v kmenu....Gripy....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26155

Guest
nic o max. třiceti dnech zástupu tam není uvedeno.

viz nastavení S10 odtud z fóra:
Zástup v dovolené - omezení pro délku zástupu: Aktivní, ale více jak 60 dní zástupu během 120 dnů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hmm tak o tom zase já nic nevím ale podivam se ;)

Takže to znamená že já ze 120 dnu muzu mít zástu na 60 dní ?..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
jak píše Mark76...zástup jde na 120 dní....ale po 60 ti dnech už nebude moci zástup hýbat s tvým vojskem na nepřítele ale jenom u tebe :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru