• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zástupy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Ahoj, po odmítnutí mnohých mých předchozích nápadů přicházím s dalším návrhem, který myslím, že řeší skutečnost, která významně trápí celou komunitu.
Zastupovaný má možnost si různě "navymýšlet", která funkce nechce, aby měl zástupce k dispozici a tomu nezbývá, než zástup přijmout a řídit se podle toho, aniž by předem věděl, co čeho vstupuje.

Navrhuji tedy: Předem objasnit zástupci, do čeho se vydává a dát mu možnost se rozhodnout na základě informací o tom, které funkce mu jsou zapovězeny.

Návrh praktického provedení (moje představa, která mi přijde nejjednodušší, ale určitě není jediná možná): Nahradit u zástupu tlačítka přijmout a odmítnout tlačítkem "podrobnosti", kdy při jeho rozkliknutí vyskočí okno s textem:
"Zastupovaný zablokoval následující možnosti:
- Zobrazit prémiové záznamy
- Číst a odesílat zprávy
- Poslat podporu
(/např., podle toho, co by zablokoval ten konkrétní hráč/)

Chcete přijmout zástup?"

a pod tím by pak byly ty dvě možnosti přijmout a odmítnout (tak by mohl například zástupce napsat dotyčnému zprávu a říct mu "hele, ty sis zablokoval posílání podpor, to si odblokuj, jinak to nebudu brát, když nemůžu hýbat vojskem" - kolikrát je to i jen nepozornost nebo zapomenutí upravit po předchozím zástupu apod., takže by to bylo dost efektivní)

Děkuji za zamyšlení. Všichni víme, jak je těžké sehnat zástup a jakou bouři nevole u zkušených hráčů vyvolala existence možností jako zablokovat posílání útoků nebo podpor. Zároveň všichni víme, že se nikdy nezruší, co se jednou zavedlo, takže by to byla dobrá kompromisní možnost.
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Můžeme zavřít. Byl jsem poučen spoluhráčem, že to v jiné podobě v zásadě existuje. Možná by nebylo špatné na tuto skutečnost někde upozornit, to písmenko "i" vypadá hodně nenápadně a nikdy mě to nenapadlo. Každopádně chválím, že to vůbec existuje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru