• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Závěrečné hodnocení - MČR/SR

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Vážení hráči,

mistrovství ve speedech máme za sebou, nyní bych rád otevřel sekci, která bude sloužit k vaší zpětné vazbě. Prosím, každý v této sekci napište pouze 1 příspěvek, ve kterém uveďte věci, které se vám na celém turnaji líbily a které by potřebovaly ještě doladit. Rádi uspořádáme podobný turnaj i příští rok a proto je pro nás velice důležité to, co si o celém turnaji myslíte.

Budeme rádi, když se vyjádříte zejména k těmto otázkám:
Jak jste byli spokojeni s nastavením zápasů?
Je podle vás červen ideální doba na mistrovství? Pokud ne, jaký je podle vás ideální termín?
Jak se vám líbila organizace z naší strany? Dostávali jste informace o zápasech včas a bylo vše srozumitelné?
Co podle vás turnaji nejvíce chybělo?
Co se vám na turnaji líbilo nejvíce?
Byla délka každého kola (4 hodiny) ideální doba?

Budeme rádi, když od vás dostaneme zpětnou vazbu zejména na věci, které jsme schopni ovlivnit. Víme, že se turnaje zúčastnilo menší množství hráčů, než bylo původně registrováno, což turnaj hodně poznamenalo, ale bohužel nejsme schopni ovlivnit, kolik hráčů nakonec na každý zápas dorazí.

Pro lepší přehlednost a ucelenost, uvádějte prosím váš příspěvek v následující formě:


HTML:
[B]Věci, které se mi na turnaji nejvíce líbily[/B]

[B]Věci, které by bylo potřeba pro příští turnaj vylepšit[/B]

Za vaše názory děkujeme!
 

DeletedUser41588

Guest
Hodnocení

Jak jste byli spokojeni s nastavením zápasů?
Nastavení Bylo dobré až mě to překvapilo např level 3,5 je super a mohl by být nastavován častěji.


Je podle vás červen ideální doba na mistrovství? Pokud ne, jaký je podle vás ideální termín?
Jak pro Koho Každý má ve svém roce jiné "nejlepší termíny"
Pro mě byl červen nejideálnější asi i lepší než prázdniny. ( červenec )

Jak se vám líbila organizace z naší strany? Dostávali jste informace o zápasech včas a bylo vše srozumitelné?
Někdy to mohlo být i dříve.Ale samozřejmě rozhodnutí je na týmu kdy to pošlou

Co podle vás turnaji nejvíce chybělo?
Aktivita hráčů.Kontrola hráčů.

Co se vám na turnaji líbilo nejvíce?
Tak rozhodně nastavení.Čas kdy bylo.
A co si budeme nalhávat každý si rád zahraje některý "delší turnaj na kola" než jeden speed,
protože chce dokázat ,že je Dobrý "Nejlepší" !! :D
Proto by bylo super něco jako započítávání.Prvních pěti na speedu.
A bodování a něco takového tu už bylo.

Byla délka každého kola (4 hodiny) ideální doba?

4 hodiny ( 240 minut ) Je dokonalá doba.
Kdyby MČSR trvalo dvě hodinky tak by nebylo třeba ani rozhodnuto. ( ve hře ) a už by byl konec.
Kdyby bylo šest nebo osm hodin tak by to byli příliš dlouhé.A ve většině kol se projeví vítěz dejme tomu ve
4 hodině a už je jasně vyhraný tak co má dělat další 4 hodiny nudit se u toho ?

Prostě super vybraný čas.


co existuje a nejde zastavit:
I když je zakázáno si pomáhat a nýt ve spojení tak všichni víme ,že se to nedá
uhlídat.



Děkuji za mistrovství a doufám ,že bude třeba už v zimě nebo za rok další.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Jako s organizaci MČSR jsem spokojen, ale 109 hráčů přihlášeno a z toho hrálo jen 30, dost slabý, myslím, že je zbytečně něco podobného opět připravovat. :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nauč se na věci dívat z pozitivní stránky - nyní to bylo 30 aktivních, příště jich může být více. Těžko asi najdeš takový čas, aby v danou chvíli mohli všichni přihlášení.
 

DeletedUser31120

Guest
O speedy už není bohužel zájem, a zjistil jsem to i když jsem byl pane Biblos v teamu, abych popravdě řekl jsem rád, že už jsem obyčejný hráč a že už nejsem mezi vámi, aspoň už nebudu napadán hráčemi za špatné nastavení speedu. Takže pokud by se chystalo další MČSR, tak ho dejte v zimě, to bude účast vysoká.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Zajímavé je, že když jsem ten svůj návrh vytvořil na prosinec, byl jsi proti :D Ono se ukazuje, že by celkově předešel i dalším věcem a snad v ničem by to nebylo horší... Škoda slov :)

Jelikož dále navrhuješ každý druhý týden, tak budeš za špatná nastavení asi napadán dál, tomu se nevyhneš, leda že bys přišel na něco, co milují všichni :D Vzhledem k tomu, že po světě na to nepřišel nikdo, bohužel to asi nevynalezne ani nikdo z nás dvou.
Šachlik před pár dny napadl můj týden (patrně proto, že na začátku byla vedra a konec týdne trochu zpomalenější a ještě tam často dostal nebo nemohl dohrát do konce); Airbornovi se nelíbil jeden asi ze dvou Bashů, kde šlo dobývat vesnice, asi ze sedmi Bashů, kolik v tom týdnu bylo - a vybral si zrovna ten neoblíbený.
Teď je tvůj týden a jsem zvědav, kdo se jak ozve nebo neozve.

Když se vrátím k něčemu, abych nebyl úplně OT, třeba ta délka speedu 4 hodiny...
Podle mě to není o té délce, ale prostě celkově jak se to pojme. Můžete dát dvouhodinovky od levelu 4 v 50 lidech nebo třeba šestihodinovky od levelu 3 v 20 lidech. Obojí nějak bude fungovat, vznikne určitý vítěz, který si to z určitého pohledu zaslouží, ale prostě když několikrát za sebou zopakujete to samé nastavení, tak nemůžete říct potom "toto je nejlepší speedař v Česku a na Slovensku". Nejsou Bashe, nejsou CATy, nejsou jiné levely vesnic atd. Proto třeba můj systém byl takový, jaký byl, byl odmítnut, ale byl v tomto férovější. Aby když se řekne, že je někdo mistr ČR v Bashi, tak bylo vidět, že opravdu umí ten daný druh speedu a ten jeho titul z něj nedělá něco, co není. Samozřejmě, že se může potom najít klikař, kterému všechno vyjde, ostatní se zničí navzájem a on to vyhraje, ale to není podstatné, protože ten člověk v daný okamžik opravdu byl nejlepší a byl nejlepší v tom, za co ten titul získal. On ani ten současný systém vlastně nezaručoval žádné spravedlivé pořadí, vždycky to bude o tom konkrétním speedu, o konkrétních soubojích. Akorát ten výsledný titul je zde nadsazený a systém vlastně nepamatoval na někoho, komu to jediné nastavení prostě nesedělo nebo kdo se specializuje na úplně jiné druhy speedů než MiniBlesky.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tantaleno, co meleš o vedrech a že jsem často dostal? Však jsem vyhrál skoro všechno, co jsem hrál. Už mě fakt nebaví číst podobné hovadiny. Přijmi kritiku, sklop uši a příště se snaž udělat něco lepšího než tu zas mlet jak máš nejlepší návrhy a jsi v tomto pán světa. Lamač má dobré speedy, ty máš dobré speedy, ale také oba máte velmi špatné speedy a to cos prostě navrhl minulý týden byla bída a utrpení, tak to prostě přijmi a smiř se s tím.
 

DeletedUser31120

Guest
S kritikou já počítám, jelikož všem se ty speedy určitě nelíbí.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Kritika speedů byla je a bude vždy, nikdy se nedá zavděčit všem najednou, prostě každému vyhovuje něco jiného a to co jeden pochválí druhý bude napadat, nikdy to jiné nebylo a nikdy nebude.

Jde spíš o to si i z té kritiky vzít ponaučení a nastavení dělat vyváženější, vždy je to o kompromisu a komunikaci, není dobré ani když si někdo myslí že jen on je dokonalí a vnucuje ostatním svůj náhled, ani když se snaží vyhovět všem a zabředne do stereotypu, je potřeba najít střední cestu.
 
Nahoru