• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Začátek Kmene

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40017

Guest
Zdravím všechny více či méně zkušené DK hráče.

Mám na vás jeden takový dotaz, prosbu o radu.... říkejte si tomu jak chcete :) Už před nějakou dobou jsem začal hrát na světě 35. Jsem tak středně zkušený hráč, ale potřebuji poradit ohledně kmene. Nemyslím si, že bych měl málo bodů, ale hodně to taky není. :D Vzhledem k tomu, že se ten svět rozjíždí to není zas až tak málo a byl jsem pod útokem, takže jsem se musel vrhnout na masové vyrábění armády a zbytek nechat stranou. Abych jenom nekecal:Screenshot_1.png

Když jsem vystoupil z kmene(kvůli interní neshodě), rozhodl jsem se založit si kmen vlastní a shromáždit pár hráčů z okolí. Šlo mi zkrátka o to, abychom byli s hráči kousek od sebe kvůli podporám, surovinám a všem ostatním výhodám. Založil jsem si tedy kmen(Screenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.jpgScreenshot_5.jpg)
Celkový výzor už bohužel nepřidám kvůli maximálnímu počtu příloh 5 na jeden příspěvek. Tak alespoň takhle: http://i.imgur.com/iJPqyiV.png

Několik hráčů jsem již pozval, ale stále skoro nikdo nepřichází a co je horší, hráči, které tam mám, jsou neaktivní, na fóru nekomunikují. Nechci je zase vyřadit, protože i začátečník půjde radši do kmenu se třemi hráči, než s jedním.

Poradíte mi prosím co s tím? Co dělat, když se kmen nechce rozjet? Jak začít s kmenem? Nemůže to být třeba tím, že s tímhle nickem mám na TW stats jen tenhle svět. Zkrátka, že pak vypadám pro ostatní hráče jako úplný začátečník?

Děkuji Raidon :king
 

DeletedUser31120

Guest
Dívej se na to takhle, pokud hráči neprojevují aktivitu, tak o tu hru prostě nemají zájem.
Tudíž měl bys vejít do nějakého aktivnějšího kmene, kde to celkem jede.
Takový malý kmen se třemi lidmi nemá cenu vést, to je úplně zbytečný.
Kdyby aspoň projevovali aktivitu.
Ale třeba se vám podaří vystoupnout výš a výš.
Hráči k tobě nepřistupují, protože se většinou dívají na TW Stats, jaké máš zkušenosti s touto hrou apod.

Podle mých zkušenosti bych ti radil, aby sis našel jiný kmen. Tenhle zatím nemá naději.
 

DeletedUser34586

Guest
Ono pokud chceš aby k tobě hráči chodily,nestačí jen poslat pozvánku,musíš s nimi neustále komunikovat...Když někomu jen pošleš pozvánku,je to prostě málo,musíš si s nimi psát a ukecávat je... :) A pokud ti nevýjde ani toto,řiď se Lamačovou radou...Najdi si nějaký jiný kmen kde to žije :D
 

DeletedUser

Guest
Doporučuji ti přidat se do nějaké větší aliance, spřátelit se tam a pak s dobrými známostmi na dalším světě založit kmen co by za něco stál
 

DeletedUser39609

Guest
Tak nevím jestli ti moje rada bude k něčemu...sice DK hraju něco málo přes půl roku...ale rozhodně tady padlo už to nejdůležitější...a to je komunikace...

Ze začátku nenávazně...jen tak pokecat...
Ale hlavně jsi udělal chybu...pokud odcházíš z kmene kvůli interní neshodě...tak sebou máš brát rovnou více hráčů...protože pokud chyba není v tobě tak se na tvou stranu vždy někdo přikloní a měl by jít s tebou...

Jinak pokud chceš mít svůj vlastní funkční kmen...tak ho musíš zakládat s tím že už máš do něj hráče domluvené z pozice člena nějakého kmene...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru