• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Začátek světa-vojsko

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6185

Guest
nesuhlasim, ale tu asi zhodu asi ani nenajdeme. zrejme to bude tym ze ja ako prve vzdy postavim sochu, bane na 1 a potom idem hlavna 3 a kasaren. a robim vojsko az pokial nezaplnim selak. selak level 1 ma kapacitu cca. 240 miest, cize takymto sposobom si vies na zaciatku naklikat cca. 200 vojakov.

zrejme to bude ten rozdiel medzi nami, preco ja mam zabitych uz 48.000 vojakov a ty len 1.800. inak povedane keby si bol vedla mna, tak si hned po padnuti ochrany farma a to je aj ten rozdiel aky robi navod od teba a veci ktore pisem ja.

bane ti v jednej dedinke mozu denne vyprodukovat maximalne 350.000 surovin, ak ich mas na maxime. ak mas vojsko, vyfarmis surovin viac...
 

DeletedUser

Guest
.. ona je otázka, na kolikátým levlu máš na konci ochrany kasárny a stáje.. a jak rychle jsi schopen vojsko reprodukovat.. tak jak to popisuješ.. tak stačí jeden náraz.. o vojsko příjdeš.. a protože nemáš ani doly na slušným stupni.. máš malou šanci se znova zvednout.. (a nezapomínej na průběžný ztráty při farmení..)..
.. k danýmu případu.. asi opravdu "začít znova"..
 

DeletedUser

Guest
hned po startu se sochou a dolama na 1 souhlasím, ale pak už záleží hlavně na situaci .. navíc jsou úkoly, které dávají vojska a suroviny takže rychlejší vzrůst oproti předchozím verzím.
Zkusil jsem novou taktiku na S26 -> jít nějakým způsobem podle úkolů a až jsem se dostal na úkol postav stáje tak jsem ho prozatím nedělal a pouze jsem dělal doly, doly a doly. Paralelně s tím farmil pomocí kopí a seker co jsem dostal za úkoly a šermířema jsem odrážel okolní vojsko v barbarkách .. ochranná doba byla 7 dní takže 3 dny předem jsem začal investovat do stájí a dělat nonstop sekery a lk + špehy.
Základní věc pro mně je při konci ochranné doby mít opevnění alespoň ma 15 levlu. To v začátcích s 300 domobrany stačí.
 

DeletedUser31103

Guest
Hezkej návod pro farmy :-D Armáda dělá suroviny a schopnej hráč si díky ní zajistí nonstop rekrut vojska a stavby budov.
Pokud bych měl shrnout, co je na začátek nejdůležitější, tak pořádná offka , nenechávat armádu ve vesnici ( musí být pořád na cestě) a mít jako první v okolí špehy.
Hradby nejsou důležitý, offkou se brání jinak a jde to i bez hradeb. 2-4 hodiny kolem sebe demilitarizovaný pásmo farem s jedním bodařem, kterej jede podle návodu a vystaví ti druhou ves :cool
 

DeletedUser34317

Guest
Sebrals mi to z jazyku, tuto taktiku používám od s24 a vždy jsem byl v okolí dominantní samec :blush
 

DeletedUser

Guest
.. no z mý zkušenosti podobně "dominantní samci" vydrží jen tak dlouho, než se vedení dotčených kmenů správně naštve a pošle pár katovacích útoků.).. taky nepatřím mezi "hodný holky" .), ale útočník musí počítat s odvetou a v okamžiku kdy po něm jdou prostě zajištěný suroviny potřebuje.. (okolí se vybere rychle.. a stačí v daným okamžiku pár nárazů.. a můžeš začínat znova.. protože prostě nemáš už dost vojska, surovin, nic..)
 

DeletedUser34317

Guest
Proto vždy chodím jen do kmenů které znám a vím u nich, že se na něj můžu spolehnout:)
 

DeletedUser

Guest
na mně se na S26 naštval celý kmen a útočili na mně (od startu už asi 90 útoků, ale většina fake) .. no a jak to dopadlo .. 5:0 pro mně co se vesnic týče :)
Zase záleží jakej kmen je kolem tebe .. jestli je schopný nebo ne.
 

DeletedUser

Guest
- jasně:), taky jsem si vykoledovala podobnou reakci a právě proto vím, jak byly suroviny zoufale potřeba.. z farmení by to prostě nestačilo, protože pochopitelně ne jen já farmila + bylo třeba mít aspoň nějaké vojsko po ruce..
 

Mt-Emerest

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Takze vám trošku přiblížím začátky ofera (dle nich hrají přes 8 let -s přestávkami a už i s jiným účtem)

Teď kupříkladu jsem začal hrát s50 začal jsem 23.12.2016 v této chvíli mám 756p a ve zbroji mám 375 seker 200 LK 50 spiclu 20 kopí a 55 mečů (def jsou jen z úkolů co postupně vymreli při počátečních rabovackach)

Doteď má vesnice vypadá takto:


Sklad 15 (hodně rabuju)
Skrýš 10 (že zbytků pro případ ohrožení)
minus.png
A001 (756 bodů)

Hlavní budova (Stupeň 12)
Kasárna (Stupeň 7)
Stáj (Stupeň 3)
Kovárna (Stupeň 5)
Nádvoří (Stupeň 1)
Socha (Stupeň 1)
Tržiště (Stupeň 6)
Dřevorubec (Stupeň 17)
Lom na těžbu hlíny (Stupeň 17)
Železný důl (Stupeň 17)
Selský dvůr (Stupeň 14 +1)
Skladiště (Stupeň 14 +1) dnes v 20:01:36 hodin
Skrýš (Stupeň 10)
Hradby (Stupeň 10)

Tak jelikož jsem se rozhodl jet of styl rozhodl jsem se do hry investovat hodně času.
Důležité je už od začátku oddělovat ,,zrna od plev,, zajistit si tak farmy (časem zbrarbari) a útočit na již stávající barbarky.
Zezacatku hodně dělat úkoly (surky,vojska,pomocník rabování)
Dále vám doporucim (po aktivaci premia za dosažení 500p udělat si rabovaci šablony jde až 20 a po vypršení premka zůstávají [snad i zde] já mám malou LK-10 LK+1 speh velká 50+1 atd výběr je na vás ale ušetří čas)
Do cca 1k bodů doporučuji rekrutaci nejméně 1500seker 500-600lk (komu se podaří víc tím lépe) a výstavba dolů na 20 selak jak bude třeba sklad 17 postačí bohatě až do výstavby dvora.

Do cca 2.000 bych udělal doly 23-25 (dle úspěchů v rabování) zeď 15 ve zbroji by jste měli mít už alespoň 2.500+ seker a 1000+ LK kolem 100(dle potřeby navýšit) spiclu v této chvíli je už kavárna 12 a dílna alespoň 3(není tak drahá) a alespoň 50-beranu (podle toho zdá se na někoho chystáte)

3500 bodů
Nejběžnější počet bodů na dvůr (viděl jsem i na 2300-podle mě neefektivní) tudíž máte 20 budku+kavárnu trh 10 zeď 20
Ve zbroji máte již 5000+seker a 2000+ LK 250 beranu (kdo chce muže i kata)

Jako druhou ves bych nezabiral nějakou ves vzdálenou 10 polí (pokud nestojí opravdu za to) ale spíše hned sousední mac 3 políčka kvůli deff) tuto ves vždy stavím deff kde stavte dle vzdálenosti kopí+mec+kata+tk (u tk pozor na cenu/kvalitu) u tk jde hlavně o ,,krizové podpory. Kde není čas popř můžete poslat i palacha ale toho většinou mám v off hlavní) snad vám to některým pomohlo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru