• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

začátek světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,ve dk jsem to moc daleko nedotáhl.. max 20 vesnic a pak mě zabrali. Hrál jsem od začátku ale vůbec jsem nestíhal ty hráče třeba v top 30. Každý píše farmit farmit farmit,ale sčím mám farmit na začátku světa když mám jen 20kopí,šermů?Když udělám nějakou off a ostatní jedou kolem mě deff tak nemám šanci,dají domoobranu a všechno mi vychcípá..I kdybych si kupoval surky za pb tak prostě budu v žebříčku třeba 50tý.Potřeboval bych vědět jak mám ze začátku světa stavět vesnici abych se držel nahoře v žebříčku..třeba top 20,chci jet off. Díky za odpověď.:hi
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud do toho nebudeš dávat PB, tak být v TOP 20 nemáš velice šanci na začátku světa, i když na s34 se mi podařilo po cca měsíci se dostat do TOP 15 bez jakékoli investice PB a ještě vydělat několik set PB, ale to bylo poté co jsem obsadil druhou (možná i) třetí vesnici.
Útok je lepší, než obrana, ale doporučil bych to hráčům co u toho často sedí, protože jinak Tě někdo lehce sejme a máš po vojsku a budeš se pak dlouho vzpamatovávat, pokud Tě vůbec nechají.
Na úplném začátku, když dostaneš jednotky z tutoriálu, tak posílat do barbarek po 2 kopiníků a 2 šermířů, jestli uvidíš novou barbarku, která se sotva objevila, tak tam poslat klidně vše co máš, protože mají suroviny. Jakmile skončí hráčům ochrana a vidíš, že nerostli, tak nemají žádné vojsko a rovnou na ně, nejlépe hned jak Tě to pustí, protože mají plné sklady, doporučuji na hráče do 80, 90 bodů, protože rozhodně nemají kasárna a nebudou mít jednotky z tutoriálu, případně to zkontrolovat s TW Stats podle toho jak jim přibývaly body a na wiki si zjistit kolik bodů je za první stupeň kasáren, přeci jenom v této době ještě hráč nemá většinou špehy, aby vesnici vyšpehoval a během začátečnické ochrany stavět hlavně doly, ale začátečnická ochrana na každém světě není stejně dlouhá a je potřeba započítat i rychlost světa, jak to dokáže hráč za tu dobu vystavit a k tomu přizpůsobit taktiku a stavbu.:hi

Určitě by tu měly být nějaké návody. Zkus si něco přečíst.
 

DeletedUser

Guest
....

Díky;) PB problém nejsou.. pár tisíc jsem jich už vydělal prodáváním..čas taky není problém,můžu tady sedět jak dlouho chci.Neměl jsem štěstí na sousedy..vždy vedle mě začal nějakej zkušenej hráč co to hraje už x let.. Když už jsem myslel že to mám na s41 dobře rozjetý a chtěl jsem zrovna zabírat druhou vesku tak jsem se ráno lognul a šlo na mě 5 útoků od hráčů cca 7h daleko..samozřejmě mě zabrali,protože s offkou jsem toho moc nezmohl :D

Projel jsem tady snad celý foro,něco užitečného jsem sice našel,ale není to co bych potřeboval vědět :D Je tu toho hodně ale ne dopodrobna..jen takové "úryvky"i když,kdo by tu taky psal svojí taktiku jentak pro nic za nic..:D

Je lepší začít hned jak se spustí svět nebo si chvíly počkat?Když se lognu hned tak mám docela velkou šanci že vyrabuju max surek stím vojskem co dostanu z úkolů.. protože barbarky jsou plný ze začátku pokud se nemýlím.. Ale na druhou stranu bych zase kolem sebe měl plno aktivních hráčů..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru