• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Začít znovu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35056
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35056

Guest
Dobrý den, hraju se světe 23 a slyšel jsem o tom, že u volby začít znovu je někde možnost, ať jsem poblíž svého kmene. Jde to nějak?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jde, pokud máš jednu vesnici nebo žádnou - ale osobně s tím mám špatné zkušenosti - několikrát mne to hodilo ne do středu kmenu, ale k nějakému osamělému soukmenovci doprostřed mapy, mezi už hodně "rozjeté" účty, takže jsem se stobodovou vesnicí měl konkurovat hráčům s mnohonásobně více vesnicemi. Jak to dopadlo je asi každému jasné.


Takže já raději volím světovou stranu - tak, kde je nejvíce modro.

Jinak to najdeš v Nastavení - Nastavení - Začít znovu, když máš jednu vesnici.

Pokud nemáš žádnou, tak ta nabídka je uvedena, když Ti to nabízí znovu hrát.
 

DeletedUser

Guest
Jen doplním - možnost "Centrum tvého kmene" se zobrazí pouze v případě dobytí tvé poslední vesnice - pokud dáš začít znovu v nastavení tak se tato možnost nezobrazí!

P.S. osobní zkušenost, nevím jistě, jestli to funguje na všech světech, ale mělo by...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ano funguje, vyzkoušel jsem to pro jistotu osobně na 24 - začal jsem schválně dál od kmenu a po pár dnech zkusil nový začátek a ta nabídka tam nebyla - přeci jen od poslední takové akce na světě 17 uběhla nějaká doba, a už jsem pozapomněl ... :pardon
 

DeletedUser6185

Guest
zacit v centre tveho kmene

ake su obmedzenia pre tuto moznost, ak niekomu vezmu vsetke dedinky? je tam nejake obmedzenie pre pocet clenov v kmeni, alebo pocet clenov kmena, co musia byt blizko seba, aby hraca hodilo presne tam ked zvoli tuto moznost?
bude to fungovat, aj ked budu v kmeni len 2 hraci? to znamena, ze jedneho preberu a hodi ho to teda k tomu druhemu?
 

DeletedUser

Guest
Musí ti sebrat všechny vsi...

Podle mě to spočítá jakýsi průměr (nevím, jak jinak to říct) souřadnic všech vesnic kmene a hodí tě to tam (ta hodnota na 99% nebude celočíselná, takže to musí ještě zaokrouhlovat)... A jak je to, když je v kmeni jen 1 další člověk a ten má 1 vesničku, nebo 2 vsi hned vedle sebe, tak to by mě taky zajímalo...
:hi
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, chtěla bych se zeptat... když dám "začít znovu", tak co se stane s tou vesnicí? Stane se z ní barbarka, nebo úplně zmizí z mapy?
 

DeletedUser36491

Guest
Přesně jak řekl Shedd, výjimečně však vesnice může i zmizet, ale je to ojedinělý případ.
 

DeletedUser33829

Guest
To je v případě, pokud je hráč pozván na svět jako přítel již jiného hráče a přestane hrát.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru