• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Za jak dlouho tento svět skončí?

Za jak dlouho tento svět skončí?


  • Celkový počet hlasujících
    57

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

odhadovat něco podobného je opravdu odvážné, ale i tak by nás zajímalo, jak dlouho bude podle Vás trvat, než tento svět skončí? Hlasujte prosím v anketě! Svůj názor můžete samozřejmě zde v tématu rozvést.

Děkujeme
 

DeletedUser33849

Guest
Konec světa

No to teda je odvážný... ale já si myslim že skončí až lidi přestanou hrát DK... A to se nikdy nestane :)
 

DeletedUser

Guest
Ještě hodně dlouho poběží, jelikož všichni jsou na tom skoro stejně. Museli by se minimálně první 4 kmeny spojit a tolik hráčů se do jednoho kmenu nevejde :D
 

DeletedUser

Guest
To ví většina kdy skončí s 16 až w16w zabere celé mow a s :eek:)))
 

DeletedUser

Guest
To bude ještě na dlouho :(

Takhle nějak vypadá procentuální zabrání vesnic z celého světa. No a je potřeba 80% :D

World 16 Winners (W16W) - 28.95%
Mystery of WiTr (=MoW=) - 23.01%
Sarmatští rytíři (| S |) - 14.19%
Brotherhood of Freedom (BoF) - 11.44%
Freedom Fighters (FF) - 11.26%
Black Empire (-BE-) - 4.94%
 

DeletedUser29034

Guest
Před pár týdny jsem to propočítával, od té doby to moc neposkočilo. Ještě to bude pár let trvat, pokud se neuskuteční zásadní změny.
 

DeletedUser32400

Guest
To ví většina kdy skončí s 16 až w16w zabere celé mow a s :eek:)))
zatim nas teda zabirate dost zajimavym zpusobem:d prohravate 75 ku 25 a s Eskama totez, jediny co mne napada je moznost, ze mate v tech vesnickach co vam berem schovany zradce ktery najednou prejdou na vasi stranu:D, jinak uz je tady jen jedina moznost a to ze si nevidite do pusy
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru