• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Za jak dlouho tento svět skončí?

Za jak dlouho tento svět skončí?


  • Celkový počet hlasujících
    57

DeletedUser25074

Guest
já jsem v =MOW= a boje se zabíráním malých hráčů není až zas tak aktuální. na krajích už jich tolik není.

za ten časový horizont jaký jsem uváděl (posledních 7 dní- tj 12.-19.2.) máme v naší válce s Skem takovouto statistiku:

uznávám, že je to velmi ovlivněno končícím hráčem v kmenu |S|, nicméně takové věci se dějí.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
pořád je to málo dobytých vesnic, vždyť ve vašem kmenu je 99 hráčů a podle mě dobýt jednu vesnici denně by měla být téměř povinnost, zde dokazuješ, že v průměru hráč za týden dobude necelé dvě vesnice, to je žalostně málo, mezi hráče je potřeba nalít novou krev a pořádně je usměrňovat, aby bylo možno hovořit o ukončení světa
 

DeletedUser25074

Guest
máme dost hráčů co končí takže v první řadě se směřuje zabírání na ně. to má ale každej kmen.

nicméně v podovnání jsme na tom (MOW) lépe než Sko. ti mají průměr asi 0,25/hráč
 

DeletedUser25074

Guest
skončí :yes až odejde skalka... pak už se bude jen dohrávat... :D

A už nikdy tam nebude taková bžunda :shout:cry
 
Nahoru