• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zabijačka - doplň texty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
sunkova_tlacenka.png
Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra

po svátku Tří králů začíná období masopustu. Pro lidi v minulosti byl masopust oficiálním svátkem hodování. Na královském dvoře se konaly hostiny, ve městech tancovačky, na venkově vepřové hody. A k tomu všemu neodmyslitelně patřily průvody masek a karnevaly, a to ve všech koutech světa. I ve vašich vesnicích se tedy mohla odehrát podobná scénka, jaká je zachycena na obrázku.


Vtip zabijačka.jpg

Vaším úkolem v naší nové zimní soutěži je doplnit do "bublin" myšlenky, které v danou chvíli mohly účastníkům této nemilé příhody proběhnout hlavou. Při vytváření textů však mějte stále na paměti, že plagiátorství, porušení pravidel fóra nebo zásad slušného chování, vás automaticky vyřadí z účasti v soutěži.

Jak se soutěže zúčastním?

Tentokrát jednoduše - přidáním odpovědi s vašimi texty přímo pod zadání soutěže. A je na vás, zda soutěžní texty doplníte do obrázku a ten vložíte jako odpověď, nebo je jen napíšete jako prostou odpověď s tím, že nejdříve uvedete název aktéra v libovolném pořadí a za dvojtečku doplníte váš soutěžní text. Každá odpověď však musí obsahovat texty pro všechny 4 postavy z obrázku. Soutěžit smíte vždy jen s jednou čtveřicí textů. Pokud by někdo vkládal odpovědi opakovaně, bude přihlíženo jen k jeho prvnímu vloženému příspěvku.


VZOR zapsání textu bez použití obrázku:
Psík: Pašíku drž se!
Pašík: Pomóóóc!
selátko.png
Kolik mám na soutěž času a co mohu vyhrát?

Soutěž je zahájena dnem uveřejnění na DK fóru a končí 31. ledna 2021

Za 1. místo obdržíte 750 prémiových bodů
Za 2. místo obdržíte 500 prémiových bodů
Za 3. místo obdržíte 250 prémiových bodů

Všichni účastníci splňující podmínky soutěže obdrží položku inventáře Posilnění vlajky.

Nezapomeňte proto do vašeho soutěžního příspěvku dopsat také herní svět, na který chcete odměnu pro všechny poslat.

zabijacka.png
Diskutovat k soutěži můžete ZDE
Soutěž vyhodnotí DK tým, soutěžící můžete podpořit svými poděkováními.​
 

Hrubold

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Muž se sekerou: Sakra, kdo mi dýchnul na brýle?
Padající muž: Ty hovado, tak já jsem jako prase, jo?
Pašík: Jen mu dej, ať mě pustí!
Psík: Ježiši Kriste. Ale no co, kost jako kost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru