Zadání soutěže

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.724
12. DEN - SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ AVATAR PALADINA

Dvanáctý den našich oslav pro vás máme něco opravdu speciálního. Jak již jistě víte, před nedávnem se začalo mluvit o novém systému paladinů, který již na některých jazykových verzí byl spuštěn. V Česku na něj zatím stále čekáme, ale to není důvod, abychom vás nezapojili do mezinárodní soutěž. A jelikož s novým systémem paladinů bude možné mít více, jak jednoho paladina, bude fajn rozšířit tváře našich paladinů ve speciální soutěži!

Vašim úkolem bude vytvořit avatar nového paladina a jako odměnu jsme si pro vás připravili spoustu zajímavých cen. Před třemi lety v mezinárodní soutěži o nejlepší grafický náhled vesnice se ukázalo, že v naší komunitě je spoustu nadaných grafiků a ti právě mohou své nadání zúročit v této soutěži.

Pro lepší představu, jak by asi avatar měl vypadat, se můžete nechat inspirovat jedním z těchto dvou obrázků:Obrázek vytvořte v jednom z formátů PSD, PNG či TIFF s minimálním rozlišením 304 pixelů na šířků a 404 pixelů na výšku (jako naše 2 ukázky výše).

Chcete-li se soutěže zúčastnit, vytvořte novou tému v této sekci, kterou pojmenujte podle vašeho herního nicku a do prvního příspěveku vložte váš soutěžní obrázek. Soutěž končí 1.8.2016, takže s vašim výtvorem příliš neotálejte.

Každá jazyková verze bude mít vlastní soutěž a herní tým dané jazykové verze vybere 3 nejlepší soutěžní díla a každý z nich odmění 2.000 Prémiovými body!

Navíc, zástupci InnoGames vyberou ze všech jazykových verzí 3 nejlepší soutěžní díla, která odmění dalšími cenami. Tak se snažte, ať zapůsobíte!

A co vlastně vyhrají? To, co každý cool počítačový uživatel ke svému počítači potřebuje!

1. Místo

1x Mechanická herní klávesnice Roccat Ryos MK Advanced
1x Herní myš Logitech G502 Proteus Spectrum RGB
1x Herní sluchátka Logitech G230

2. Místo

1x Herní myš Logitech G502 Proteus Spectrum RGB
1x Herní sluchátka Logitech G230


3. Místo

1x Herní sluchátka Logitech G230
Vaše soutěžní avatary vložte do této sekce.
Přejeme vám hodně štěstí v soutěži! Teď už je to jen na vás...


Váš DK Tým
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.724
Vážení hráči,

soutěž byla ukončena. Během dnešního dne oznámíme 3 nejlepší soutěžní díla, která odměníme 2.000 prémiovými body a postoupí do velkého finále o možnost vyhrát některou z dalších zajímavých cen.


S pozdravem
DK Tým​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.