Zadání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.079
Blesky a bouře zuří, vezmi nožku muří ...
Na obrázku vidíš jeden z přírodních úkazů - bouřku doprovázenou blesky - popiš nebo dokresli do obrázku, jak se v době, kdy se hra Divoké kmeny odehrává, lidé nejčastěji chránili před těmito přírodními pohromami: úder blesku, bouře nebo požár.

Pravidla soutěže:

Zkopíruj si obrázek a jakoukoli technikou do něj nakresli nebo vlož ty předměty nebo prvky, které podle Tvého názoru sloužily ve středověku k ochraně před úderem blesku a následnému možnému požáru. Možnou ochranu můžeš i jen slovně popsat vložením textového pole do obrázku. Při vkládání objektů i textů však mějte stále na paměti, že nic z toho nesmí porušovat pravidla DK fóra, ani hry Divoké kmeny.

Vložené objekty nebo text nesmí překrývat více než jednu třetinu původního obrázku, není však rozhodující ani směr, ani tvar překrytí.

Upravený obrázek podle soutěžního zadání nahraj pak na některé z internetových úložišť obrázků a přes URL adresu obrázku jej vlož do vlastního tématu v soutěžní sekci pro tuto soutěž. Po dobu trvání soutěže je možné vlastní soutěžní díla upravovat, hodnocen však bude pouze jeden obrázek a to ten, který bude umístěn v prvním příspěvku autorova vlákna.

Velikost původního obrázku musí zůstat zachována - kam do obrázku vložíte objekty nebo text, je na Vaší libovůli, jen je nutné dodržet podmínku, aby to nezabralo více než jednu třetinu plochy obrázku.

Soutěžní práce, které nebudou splňovat podmínky zadání nebo jakkoli budou porušovat pravidla nebo všeobecné obchodní podmínky hry, budou ze soutěže vyřazeny.Zahájení soutěže: 24. ledna 2015

Ukončení soutěže:
8. února 2015 ve 24:00 hOdměny:


1. místo 300 PB
2. místo 200 PB
3. místo 100 PB


Při vyhodnocení bude brán zřetel nejen na přesnost "odpovědí", ale také na celkový estetický dojem výsledné práce. Vyhodnocení provede DK tým, který si rovněž vyhrazuje právo podmínky soutěže změnit i v jejím průběhu, nebo ji úplně zrušit. Diskutovat můžete ZDE.
 

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.079


Jen takové malé připomenutí pro všechny váhavé, dnes o půlnoci soutěž končí.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
72
Vážení hráči,

mám tu čest vyhlásit výsledky soutěže

Blesky a bouře zuří, vezmi nožku muří ...


1. místo Lontra (300 PB)
2. místo Alingwen
(200 PB)
3. místo Ameli1-cz
(100 PB)


Gratuluji vítězům a všem ostatním děkuji za účast v této soutěži.

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.