Zapomenuté heslo/ukradený účet

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

cesilek

Guest
Zapomenuté heslo/ukradený účet

Co mám dělat, když zapomenu heslo?
  • První rada je jednoduchá, a to zaslal si heslo nové na Váš email, což uděláte zde.
  • Pokud nemáte přístup na Váš email, nebo si ho nepamatujete, tak budete muset napsat na support . Abyste vůbec mohli na support napsat, tak si budete muset založit účet nový a to na nějakém jiném světě než hrajete. Do zprávy uveďte váš registrační email (tedy pokud si ho pamatujete). Nejlépe i další informace, které může vědět pouze majitel účtu. Heslo Vám určitě nikdo ze supportu nepošle, ale budete si ho muset nechat zaslat na email, proto uveďte i email, který chcete použít u účtu, aby mohl být změněn.
Co dělat, když mi někdo ukradne účet?
  • Zkuste si zaslat nové heslo na váš email, což uděláte zde. Ale je dost pravděpodobné, že vám zloděj změnil email a jestli se tak stalo, pokračujte dalším bodem. Když se navrácení účtu podaří, tak si okamžitě heslo změňte a oznamte tuto událost na support, abychom mohli dotyčného potrestat.
  • Pokud Vám byl změněn i email, tak vám přijde tato informace na email, který byl u účtu před krádeží. V tomto emailu bude odkaz, který změnu emailu zruší, když na něj kliknete. Potom pokračujte předchozím bodem.
  • Když se Vám email o změně emailu do vaší schránky nedostal, nebo třeba nemáte do emailové schránky přístup, tak budete muset napsat na support. Nejprve budete muset založit nový účet na nějakém světě, který nehrajete, abyste vůbec mohli na support napsat. Předmět uveďte smysluplný jako třeba „ukradený účet“, aby mohla být Vaše situace řešena co nejrychleji a zloděj na účtu neúřadoval zbytečně dlouho. V textu uveďte Váš registrační email a popřípadě nějaké informace, které by mohl vědět pouze majitel účtu. Hlavně nezapomeňte uvést, jak se ukradený účet jmenuje.
Aby se nikdo nemohl dostat do Vašeho účtu, následujte tyto pokyny:
  • Nikdy nikomu nedávej své heslo (v nepřítomnosti použij funkci "Zástup v dovolené“). Support Vaše heslo nepotřebuje a určitě ho po Vás nikdy nebude žádat.
  • Dávejte si pozor na veřejných PC (škola, internet kavárna) aby se Vaše heslo automaticky neuložilo.
  • Bezpečné heslo by se mělo skládat z velkých a malých písmen, vyvarujte se slov ze slovníku, kombinuj heslo s číslicemi, používej netradiční znaky (? $¤×÷<>*~§).
  • Příklad bezpečných hesel: De12§hu3F nebo 3eEz45?+D

S pozdravem
Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru