• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zbourání nádvoří - podpory.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, chtěl bych se přeptat, když si někdo schová armádu aby o ni nepřišel tím, že ji pošle nějakému kolegovi jako podporu, mohu ji stáhnout když mu zničím nádvoří? Napadlo mě, pokud je bez nádvoří, nemůže s těmi jednotkami hýbat a proto se autimaticky stáhnou domu. Funguje to tak, či ne? Celkem by mě to potěšilo ;)

Díky za odpověď.
 

DeletedUser19739

Guest
Automaticky se domů nepošlou, myslím si já, ale ruku do ohně bych za to nedal...

A poslat domů je může jednoduše ten kolega, pokud si je neposlal do barbara...
 

DeletedUser

Guest
No, taky se bojím toho, že nepošlou. Jeden frajírek si takhle přede mnou schoval sekery někam, rád bych mu je zničil ;)
 

DeletedUser11059

Guest
Když m zbouráš nádvoří, z té vesnice s vojskem již nehne ... dokod nádvoří opět nepostaví, a to je za cca 7 min.

Jinak automaticky se dom nepošlou. Pořád drží směr či stanoviště.
 

DeletedUser22316

Guest
Jajajajajajajaj

Odpověď na tvoji původní otázku je že: Ne. Co se týká rychlosti dostavení nádvoří,tak pokud máš surky je rychlost růzdná (podle nastavení rychlosti serveru + stupně hlavní budovy) Dále: ANO,pokud má zbořené nádvoří a jednotky má umístě jinde z5 je může poslat pouze té vesky kde přebývají. Takže zničit je lze jen tak že je vymlátíš tam (potíž je identifikovat kde je to tam), nebo mu zabereš ves. Pak už není asi jiná možnost než mu bourat selák,tím dosáhneš toho že nebude moct stavět a rekrutovat (pokud před tím stavbu a rekrut už nezadal). Pokud bude chtít stavet nebo rekrutovat,bude muset napřed dostavět selák nebo propustit nejaké jednotky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru