• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zeli999 - Básně

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Původně jsem chtěl pokračovat v tom OT, co jsem tu před několika týdny viděl... :D
Když už je to ale přesunuto, tak napíšu něco k tématu.
Básně nejsou zas tak špatné, pochopitelně od toho nelze čekat druhého Máchu. Zajímala by mě technika jakou básně píšeš. Sám jsem jich pár napsal, ale vždy jsem nemusel ani minutu přemýšlet nad jedním slovem, které jsem tam vměstnal. Dobrá báseň se nedá vymyslet. Musíš mít jasnou myšlenku, pak už jde jenom o vyjádření tvých pocitů (představ atd.). Nevěřím, že dobrá báseň vznikne tak, že si sedneš k počítači a řekneš si něco ve smyslui: "no, teď bych mohl napsat báseň".
Tím nechci říct, že je to tvůj případ. U básní nicméně platí víc než kde jinde, že kvantita nerovná se kvalita. ;)
Abych to interpretoval - dobrou báseň nenapíšeš každý den. To se nepovedlo ani Máchovi, ani mnohem lepším a zajímavějším autorům poezie.

Hodně zdaru v další tvorbě
 

DeletedUser41028

Guest
Ach Zelí Zelí
talen možná máš
otázka je jestli
v psaní vydrváš.

Ale dovolte abych se zde
představil
budu zde
abych vám trochu život zavařil.

A čím?
to snad není třeba psát
mím životem
rými, a tím, jak si budu hrát. :)
 

DeletedUser30368

Guest
Pro Áju :)

Daruji Ti každý květ.
Daruji Ti tisíce vět.
Daruji Ti hvězdičku,
pro Tvou milou tvářičku,

Daruji Ti celý vesmír.
Daruji Ti pokoj i mír,
Daruji Ti překrásný rým,
neodpustím si žádný šprým.

Daruji Ti mnoho i maličko.
Daruji Ti i své srdíčko.
Celý svět Ti daruji,
protože Tě mi...mám rád :-* :)muck)
 

DeletedUser41028

Guest
Přestaňte se tu hádat,
mé nitro párat :D
Přece tu každý ví,
že jen promne píše zelí :D :p
 

DeletedUser30368

Guest
hele, napsal jsme tu básničku po propařené noci na gyros party :D v 7 ráno jsme vstal, zaběhl si párset metrů a pak si sednul v truhlárně :D, našel tužku a papír a napsal :D
 
Nahoru