• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna úvodní stránky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38373
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38373

Guest
Zdravím Vás,


Sem slepí či nikde není napsaný nic o změně úvodní stránky? :shock
 

DeletedUser36491

Guest
Nikde to zde oficiálně napsané není, takže slepý nejsi.

Je pravda, že máme novou úvodní stránku. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud bys byl naším fanouškem na facebooku, tak bys už ráno věděl, že nás dnes odpoledne čeká změna úvodní stránky :)
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Změna úvodní stránky by mi nevadila, pokud by mě to neomezovalo ve hře. Aktivně hraju na několika světech a na hru získávám body vždy na nově otevřeném světě výměnou surovin za body. Tentokrát jsem na sv.38 pod jiným nickem, než běžně hraji. Na předchozí přihlašovací tabulku mi šlo přihlásit na lištu jak světy, které aktivně hraji, tak i nový svět, kde jsem pouze po krátkou dobu, kdy se mění suroviny, nyní to však nelze. Při prvním přihlášení si to nick pamatuje a dokud vše neodhlásím, tak mě to na nový svět pod jiným nickem nepustí. Dělám něco špatně nebo je toto omezení úmyslně?
Pravidla neporušuji, mám jeden účet na jednom světě, ovšem na nejnovějším světě pod jiným nickem.

Bude se možnost současného přihlášení dvou nicků na různých světech v přihlašovací tabulce upravovat nebo se příště budu muset na novém světě přihlásit pod nickem ze světů, které aktivně hraji? (Myslím tím, abych měla na liště např. tři různé světy pod nickem hrajujá což nyní lze a nejnovější svět inkognito pod jiným nickem, což při přihlášení na novou přihlašovací tabulku nelze, ale dříve to šlo)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Těžko říct, jaké v této záležitosti mají vývojáři plány, každopádně do konce roku se již žádné další větší změny s titulní stranou neplánují. Uvidime jaká přijde vývojářům hry k titulní straně zpětná vazba, případně je poté i o tomto problému informuji.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Můj názor na novou úvodní stránku...
Absolutní trapárna, vůbec se mi to nelíbí, vše je nyní složitější, méně přehledné, než něco najdu, tak uplyne plno času atd, prostě humus. Myslím, že nyní nemluvím jen sám za sebe, ale i za mnohé další hráče a přál bych si, aby se úvodní stránka vrátila do původního stavu.
Ze hry se stává něco tak strašně hnusného, že mi to začíná připomínat další hry, které jsem měl dříve rád, ale jelikož se z nich staly omalovánky a vše se strašně znepřehlednilo, tak jsem je přestal hrát a jelikož to stejné nyní asi nastává zde, tak možná i tuto hru přestanu po době hrát, jelikož se mi to prostě nelíbí. Vývojáři se strašně snaží hru zmodernizovat, ale osobně si myslím, že tohle není krok kupředu, nýbrž dozadu. Nevím proč, ale zdá se mi, že se hra pomalu ale jistě začíná podobat dvojce. Nechápu, proč by tu měli být 2 téměř stejné hry.
Pokud by tedy byla možnost, aby se vše vrátilo do původního stavu, tak bych byl rád a osobně myslím, že by to uvítalo i několik stovek, možná i tisíce hráčů zde v ČR a možná i statisíce hráčů mimo ČR.

P.S. Omlouvám se za slohovou úpravu a případné chyby v textu, psáno v rychlosti.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Změna úvodní stránky by mi nevadila, pokud by mě to neomezovalo ve hře. Aktivně hraju na několika světech a na hru získávám body vždy na nově otevřeném světě výměnou surovin za body. Tentokrát jsem na sv.38 pod jiným nickem, než běžně hraji. Na předchozí přihlašovací tabulku mi šlo přihlásit na lištu jak světy, které aktivně hraji, tak i nový svět, kde jsem pouze po krátkou dobu, kdy se mění suroviny, nyní to však nelze. Při prvním přihlášení si to nick pamatuje a dokud vše neodhlásím, tak mě to na nový svět pod jiným nickem nepustí. Dělám něco špatně nebo je toto omezení úmyslně?
Pravidla neporušuji, mám jeden účet na jednom světě, ovšem na nejnovějším světě pod jiným nickem.

Bude se možnost současného přihlášení dvou nicků na různých světech v přihlašovací tabulce upravovat nebo se příště budu muset na novém světě přihlásit pod nickem ze světů, které aktivně hraji? (Myslím tím, abych měla na liště např. tři různé světy pod nickem hrajujá což nyní lze a nejnovější svět inkognito pod jiným nickem, což při přihlášení na novou přihlašovací tabulku nelze, ale dříve to šlo)

Lze se přihlásit pod více jmény, jen se musíš pořádně podívat jak na to, protože je to hnusně nepřehledné... :D:D
Nahoře na liště máš lištu s pravidly, speed koly, fórem atd a úplně jako poslední tam je tlačítko "Odhlásit", když na něj klikneš, tak se budeš moci přihlásit pod jiným jménem. Nic si z toho nedělej, taky jsem to nemohl najít jak je to nepřehledné. :D:D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Věř, že není. I v jiných hrách to takhle bylo, změnilo se to na omalovánky a plno tisíc hráčů přestalo hrát. Prostě to kazí tu pravou klasiku a už je to "jakoby" skoro "jiná" hra. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru