• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna úvodní stránky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38373
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34317

Guest
Divný že jak zde, tak i na sk to podporují jen DK tým, teda až na vyjímky. Na tom je něco divného ne?:scratch

Souhlasím se šachlikem, je to humus, snad to bude brzy pryč.

O tom, že lidem se slabším připojením to akorát zpomaluje, ani nemluvím.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To není o tom, že to podporujeme. Mě osobně se také více líbila ta stará stránka, ale občas je potřeba něco změnit, dát hře nový náboj, aby vše nebylo tak stereotypní. Izmi to napsal správně, je to hlavně o zvyku...
 

DeletedUser35531

Guest
Divný že jak zde, tak i na sk to podporují jen DK tým, teda až na vyjímky. Na tom je něco divného ne?:scratch

Souhlasím se šachlikem, je to humus, snad to bude brzy pryč.

O tom, že lidem se slabším připojením to akorát zpomaluje, ani nemluvím.

Naprosto souhlasím, připojit se na kmeny se od této inovace daří velmi špatně a bere to úplně radost ze hry. Toto se tedy naprosto nepovedlo.:(
 

DeletedUser38373

Guest
Nemyslím si že je to o zvyku..Já sem velmi přizpůsobilý,který si na všechno rychle zvykne,neříkám že si nezvyknu i na toto,ale opravdu se to INNOGames nepovedlo :n_o
 

DeletedUser25426

Guest
No nevím - asi to je o zvyku ;)
Já už na to byl trochu připravenej, tady jsem si jen v Chromu zmenšil tu stránku na 75% - a ejhle - už to nevypadá tak brutálně, dokonce je i vidět okno s novinkama :)

...občas je potřeba něco změnit, dát hře nový náboj, aby vše nebylo tak stereotypní.

No jen by to asi chtělo trochu uceleně - teď máme něco postaru, něco s inovovaným vzhledem - možná právě to některý lidičky irituje.
 

DeletedUser33829

Guest
Mně ta úvodní stránka zase až tak nevadí, jediné co mě překvapilo bylo automatické přihlášení, které jsem nastavené neměl, ale najít tlačítko odhlásit mi zabralo méně času, než těm co tady píší stížnosti.:mocking

Willibalde, je zajímavé, že když úvodní stránku zmenšíš „o dost“, tak tlačítko „Odhlásit“ zmizí.:scratch
 

DeletedUser25426

Guest
Aha - tak moc jsem to nezkoumal :)
Ale nezmizí, jen se přestěhuje doprostřed pod Speed ;)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Prostě je to humus a obávám se, že pokud se to nezmění do původního stavu, tak s DK tentokrát již nadobro zkončím. :)
 

DeletedUser37372

Guest
Skončíš kvůli změně úvodní stránky? :D :D

Náhodou je nová stránka pěkná a líbí se mi :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru