• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna úvodní stránky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38373
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38373

Guest
Skončíš kvůli změně úvodní stránky? :D :D

Náhodou je nová stránka pěkná a líbí se mi :)
Myslím že skončí kvůli tomu že se hra mení ve stylu (jak to zde někdo nazval) omalovánek...Hráči DK (tedy aspoň náká část) je zvyklá na jednoduchost,klasiku a žádné takové věci co se do hry přidávají...Ale to je můj názor a snad sem vystihl důvod proč chce skončit.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ano, přesně tak, o těch omalovánkách jsem zde psal já. Prostě se mi to nelíbí, kazí to všechny hry. :)
 

DeletedUser34317

Guest
Kdyby to byla jen ta úvodní strana, je toho více.

Třeba nový styl mapy, ,no hrůza, ještě že se to dá vypnout.
Nové zobrazení konverzace ve zprávách.
Zobrazení miniatur prof. obr. v náhledu členů v kmeni.

Snad jediné vylepšení je vyhledávání na fóru a to je asi tak vše.
 

DeletedUser38373

Guest
Co se děje? :shock Úvodní stránka je opět "stará" :)))
 

DeletedUser25387

Guest
Starý náhled opět byl obnoven. Nový náhled zatím nesplňuje standarty vysoké kvality. Takže se na něm bude ještě pracovat. Opět o novém náhledu budete včas informování.
 

DeletedUser

Guest
Kdyby to byla jen ta úvodní strana, je toho více.

Třeba nový styl mapy, ,no hrůza, ještě že se to dá vypnout.
Nové zobrazení konverzace ve zprávách.
Zobrazení miniatur prof. obr. v náhledu členů v kmeni.

Snad jediné vylepšení je vyhledávání na fóru a to je asi tak vše.


Přesně tak... Ty obrázky u nicků v náhledu hráčů ve kmenu jen matou a jsou k ničemu... Výmysl zobrazení toho, co kdo používá za premium funkce? Proboha k čemu! Obrázky v žebříčku u hráčů a kmenů? Jen to zavazí... Vraťte Nám DK do roku 2009 - 2010, nebo se na to opravdu každý s prominutím vykašle .... :shout
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Dneska byl udělat krok do předu :thumb.Ikdyž se to nezdá a tím krokem myslím vrácení úvodní stránky zpět,ale bohužel asi jen na nákou kratší dobu :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru