Zmizeli mi kopiníci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser44039
  • Vytvořeno

DeletedUser44039

Guest
Na právě otevřeném světě 63 mi včera odpoledne zmizel jeden útok (20 kopiníků). poslal jsem ho na nejbližší vesnici barbarů a pak už jsem ho nespatřil :-( , žádné oznamko ozničení, žádné oznamko o návratu.
Mám splněný úkol "měj 40 kopiníků" , ale přitom jich mám jen 20. (měl jsem přesně 20 šermířů a 40 kopiníků, proto jsem si toho všiml.

Posílal jsem dotaz na suport a odpověď byla , že mám upřesnit kdy :-( (vím jen přibližný čas) cca 16:00 (utoky točím a nepamatuju si kdy který kam)

Bohužel je začátek světa, tak mi každá jednotka chybí. Nemáte někdo nějaký typ na admina, který by mi to nějak rychleji vyřešil ?

Nebo co s tím ?

S pozdravem

pes111
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Napiš ticket zprávu na Support (odkaz na hlavní stránce hry) a popiš podrobně svůj problém, podíváme se na to. Tady na fóru bohužel nemůžeme rozebírat blíže tvé interní věci ze systému.
 

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Často si hráči nevšimnou, že se jim při prvním užití pomocníka rabování otevřela samostatná složka na tyto útoky a tak se tam ani nepodívají, a pak se diví, kde mají armádu, protože si nepřečtou, že jim postupně zahynula. Ale občas se někteří zatoulají, ty umíme poslat zpět - při jedné vesnici ani není potřeba psát, v kolik to bylo. Při více vesnicích je ale rozhodně potřeba napsat, z které vesnice se nevrátili.
 

Kubina

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Hlavní moderátor
Ještě se musí pamatovat na to, že pomocník zachovává pouze jedno poslední oznámení k jedné vesnici.