Zmizeli mi kopiníci

Téma v sekci 'Otázky & Odpovědi' založené uživatelem pes111, 11. led 2019.

Sdílet tuto stránku

1. pes111

pes111 Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    22. srp 2018
    Obdržená poděkování:
    0
    Na právě otevřeném světě 63 mi včera odpoledne zmizel jeden útok (20 kopiníků). poslal jsem ho na nejbližší vesnici barbarů a pak už jsem ho nespatřil :-( , žádné oznamko ozničení, žádné oznamko o návratu.
    Mám splněný úkol "měj 40 kopiníků" , ale přitom jich mám jen 20. (měl jsem přesně 20 šermířů a 40 kopiníků, proto jsem si toho všiml.

Posílal jsem dotaz na suport a odpověď byla , že mám upřesnit kdy :-( (vím jen přibližný čas) cca 16:00 (utoky točím a nepamatuju si kdy který kam)

Bohužel je začátek světa, tak mi každá jednotka chybí. Nemáte někdo nějaký typ na admina, který by mi to nějak rychleji vyřešil ?

Nebo co s tím ?

S pozdravem

pes111

2. Kozmicz

Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

Registrace:
    19. úno 2008
    Obdržená poděkování:
    793
    Napiš ticket zprávu na Support (odkaz na hlavní stránce hry) a popiš podrobně svůj problém, podíváme se na to. Tady na fóru bohužel nemůžeme rozebírat blíže tvé interní věci ze systému.

3. Biblos

Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

Registrace:
    6. bře 2008
    Obdržená poděkování:
    798
    Často si hráči nevšimnou, že se jim při prvním užití pomocníka rabování otevřela samostatná složka na tyto útoky a tak se tam ani nepodívají, a pak se diví, kde mají armádu, protože si nepřečtou, že jim postupně zahynula. Ale občas se někteří zatoulají, ty umíme poslat zpět - při jedné vesnici ani není potřeba psát, v kolik to bylo. Při více vesnicích je ale rozhodně potřeba napsat, z které vesnice se nevrátili.

4. Kubina

Kubina Support Officer Divoké kmeny - Tým Support Officer

Registrace:
    16. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    135
    Ještě se musí pamatovat na to, že pomocník zachovává pouze jedno poslední oznámení k jedné vesnici.