• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zmizely úspěchy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Dnes mi přišlo oznámení, že jsem dosáhl těchto úspěchů, které, ale už mám velmi dlouho.

[SPOIL]Získaný úspěch: Plenitel (Bronzová - Stupeň 2) úno 26, 14:45

Získaný úspěch: Plenitel (Dřevo - Stupeň 1) úno 26, 14:45

Získaný úspěch: Lupič (Bronzová - Stupeň 2) úno 26, 14:45

Získaný úspěch: Lupič (Dřevo - Stupeň 1) úno 26, 14:45[/SPOIL]

Jenže se mi dva úspěchy smazaly nebo sekly nebo co a to
Věrný přítel
Vytvoř si celkem 5 přátelství
a
Hráč s nejvyšším počtem bodů
Šplhej žebříčkem a dosáhni 100 bodů.





Co se děje?


EDIT: přidány obrázkyAshampoo_Snap_2015.02.26_16h25m05s_004_.jpgAshampoo_Snap_2015.02.26_16h24m32s_003_.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40863

Guest
To samé se mi stalo, to bude asi rím, že se jeden úspěch přidal, přišlo mi 500 surovin, 10 000 surovin, mám jich 100 000, body taky zmizeli, ale když jsem něco postavil, vrátilo se mi to, ale Roky služby a Přátelství se nevrátili, nahlásil jsem na Support, ale ten neodpovídá :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zjišťovali jsme, co se stalo a to zabere přeci jen trochu víc času, bohužel zatím není v silách programátorů chybu hned opravit, ale pracují na tom. Nemusíte mít strach, o Vaše úspěchy určitě nepřijdete, ale bude dobré, když nám dáte vědět, co neodpovídá stavu před chybou. Klidně to můžete psát zde, nemusíte to posílat tickety. Ale prosím, zbytečně tu nespamujte. Vycházím Vám takto vstříc, tak doufám, že to nikdo nezneužije k výlevům proti Inno nebo týmu.

Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser40402

Guest
zaučený

je tam nový úspěch - jak ho dosáhnu ?
díky za rady
 

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Úspěchy

Nějak se nám na 39 pokazily úspěchy... Docela jsem byl překvapenej, když mi dneska dorazil dřevěnej úspěch za počet bodů (100). Viz screen.
 

Přílohy

  • Bez názvu6.jpg
    Bez názvu6.jpg
    98,8 KB · Zobrazení: 7
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru