• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zoznam povolenych scriptov

Augustus Nesmrtelny

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Zdravim,uz viem ze niektore scripty su tu povolene a inde nie a naopak preco herna podpora nezverejni zoznam povolenych scriptov napr. na farmenie,balanc surovin,hromadne posielanie fake utokov atd. Scripty za ktore dava podpora najviac banov? Proste pridem na UK forum najdem nejaky script pouzijem ho tu a dostanem ban lebo nieje povoleny a ja o tom neviem pretoze nieje ziadny zoznam zakazanych/povolenych scriptov.

Scripty hracom usetria 3/4 casu mozno viac ked vezmem do uvahy balanc a ratanie kde co mam poslat. Na sk sa Fox ohana ze o chvilu bude ten zoznam ale on toho naslubuje. Od sk2 mi toho nasluboval az moc :D CZ podpora mi pride lepsia mozno sa nieco pohne aj tymto smerom aby podpora sa skor snazila predchadzat banom aj takym to stylom...Sorry za spam ak to tu uz niekde je...
 

No More Dreams

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Ahoj, toto sa tu už riešilo pred dvomi rokmi v tomto príspevku. V skratke zoznam existuje, ale je zastaralý z dôvodu, že neexistuje "Skript tým", ktorý by zoznam aktualizoval a staral sa o funkčnosť skriptov, pretože hra sa vyvíja a s ňou sa musia vyvíjať aj skripty.

Táto situácia je teda riešená tak, že si skripty môžeš vyhľadať na internete kde chceš a daný skript si potom nechať overiť na Supporte. Návod ako na to nájdeš na wiki v sekcii Předložení skriptu ke schválení
 
Naposledy upraveno:
Nahoru