• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zpožděný vlak

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Jesus Christus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
20
Slyšte!

Pavel přezdívaný Sucker a Alois zvaný Lojza jsou dva klidní a tišší hoši, kteří bojují se svou závislostí na Divokých kmenech a občasnými výbuchy vzteku (těžko říci, co je méně úspěšné). Blbé je, když se obě tyto závislosti spojí dohromady. V tužbě dobýt co nejvíc vesnic se oběma zalepí očička hněvem a pak běda těm, kdo se jim připletou do cesty.

Lojza má poměrně monumentální sídlo, kde žije on sám (pokud nepočítám jeho desítku koček, v nichž utápí žal ze samoty). Jednou jsem přišel na návštěvu a následně jsem tam i přespával. Lojza před ulehnutím poslal vlak vypočítaný na setiny přesně s dopadem na 7:28:32:422 (nojono, časovat moc neumí) a jal se pochrupkat.

Mezitím mu však uplynula rezervace na vesnici, na níž se už řítil vlak. Sucker vstává do práce poměrně brzy a ihned se zaradoval, když zjistil, že zámek z jeho vysněné vesnice zmizel. V záchvatu dobyvačné hamižnosti zcela (možná záměrně) zapomněl, že Lojza o této osadě hovořil s frekvencí samopalu (který má kadenci "ta ta ta ta ta", a někdy i mnohem rychlejší), tedy každodenně. Jeho vlak dopadl v sedm ráno a ihned po něm přispěchaly podpůrní kopiníci, šermíři a další ratolesti.

"Sakra práce!" bylo první větou, kterou jsem po ránu slyšel. Protáhl jsem se a začal zjišťovat, zda někde nehoří. Vedle mě seděl u počítače Lojza a mile pronášel věty typu "Já ho uškrtím" nebo "Tady někdo umře", možná s pikantně-vulgárním podtónem, až mi z toho praskaly ušní bubínky. Ukázalo se, že Sucker danou vesku dobyl a úspěšně zničil Lojzův vlak, který se přiřítil se zpožděním hodným Českých drah.

Jak jsem se už zmiňoval - oba hoši jsou poměrně impulzivní. Inu, celý den na sebe posílali útoky a navzájem si ničili armády. Snažil jsem se toto bláznovství ukončit, leč marně, neboť byli oba přesvědčeni o své pravdě.

Inu, byl to divoký den. Na jeho konci si však oba podali ruce na znamení usmíření a znovu se zaměřili na nepřítele.

stažený soubor (1).png
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru