• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

zrušení masové rekrutace (vyřazení) pro všechny vesnice (skupiny)

petrzo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
často by bylo dobré zastavení masové rekrutace, nebo masového vyřazení jednotek pro všechny vesnice, nebo skupiny, doporučujete tuto funkci vytvořit? možná pro to existuje skript, nevím, ale doufám, že sám kdo by tuto funkci přívítal přímo ve hře. Zejména pokud máte více jak 100 vesnic. Funkce by byla dobrá jak u vlastního účtu, tak při zástupu.

Příklady využití:
- Chybné zadání masové rekrutace u špatné skupiny vesnic (například pro off vesnice se zadá rekrutace deff jednotek)
- Chybné zadání masového vyřazení ... snažil jsem se čistit def vesnice od off jednotek, místo toho jsem zadal zrušení všech def jednotek (v 1000 obranných vesnicích jsem vyřazoval veškerou def co tam v tu dobu byla, trvalo mi asi 2h to zastavit .... musel jsem kliknout asi 5000x :) a to používám klávesové zkratky.
- Zastavení rekrutace ze zástupu, když chcete vesnice předávat spolubojovníkům v kmenu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zdravím petrzo,

o zastavení masového vyřazení či rekrutace jednotek neuvažujeme, chápu, že tobě by se to v danou chvíli určitě hodilo, ale těchto situací, kdy by to bylo pro hráče využitelné je tak málo, že by se zavádění takové funkce nevyplatilo. Zda k tomu existuje nějaký skript, to netuším, v současné době však není žádný takový, který by byl mezi povolenými.
Co mohu tedy doporučit, pořádně se dívat na to, co klikáš, abys nezadal nějakou rekrutaci, která je v chybné skupině.
 

petrzo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Domníval jsem se, že forum slouží k diskuzi :) pokud nikdo další neprojeví o tuto funkci zájem, je samozřejmě zbytečná a díky za odpověď.
 

DeletedUser25426

Guest
často by bylo dobré zastavení masové rekrutace, nebo masového vyřazení jednotek pro všechny vesnice, nebo skupiny, doporučujete tuto funkci vytvořit? možná pro to existuje skript, nevím, ale doufám, že sám kdo by tuto funkci přívítal přímo ve hře. Zejména pokud máte více jak 100 vesnic. Funkce by byla dobrá jak u vlastního účtu, tak při zástupu.

Příklady využití:
- Chybné zadání masové rekrutace u špatné skupiny vesnic (například pro off vesnice se zadá rekrutace deff jednotek)
- Chybné zadání masového vyřazení ... snažil jsem se čistit def vesnice od off jednotek, místo toho jsem zadal zrušení všech def jednotek (v 1000 obranných vesnicích jsem vyřazoval veškerou def co tam v tu dobu byla, trvalo mi asi 2h to zastavit .... musel jsem kliknout asi 5000x :) a to používám klávesové zkratky.
- Zastavení rekrutace ze zástupu, když chcete vesnice předávat spolubojovníkům v kmenu.


Musím přiznat, že bych takovou funkci, nebo aspoň funkční script, uvítal... Protože pokud se hráč splete, stráví potom u PC spoustu času, aby jeden klik napravil...
To vím z vlastní zkušenosti ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jéjej, dokud jsem aktivně hrál, kolikrát bych tu možnost, zrušit to, uvítal. Není to zas tak od věci, ten nápad.
 
Nahoru