• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Povolený skript Zvukové oznámení o zaplnění skladu

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Hlásič zaplnění skladu

Popis skriptu: Skript hlásí zaplnění skladiště. Pokud je skladiště zaplněno nad nastavenou úroveň, je přehrán zvuk budíku. Slouží ke kontrole skladiště pouze v aktuálně vybrané vesnici. Kontrola skladiště probíhá každých 10 vteřin. Funguje na jakékoliv stránce.

Prémiový účet vyžadován.

Kód:
javascript: $.getScript('https://papajik.github.io/TW-Scripts/scripts/s_alarm.js');

Návod k použití

image.png

  • Spustit skript
  • (volitelné) Nastavit úroveň hlasitosti a kontrolovanou kapacitu
Skript z dilny naseho spoluhrace
Odkaz na originalni popis

Potřebujete poradit?

Máte problémy se spuštěním skriptu? Potřebujete jinak poradit? Kontaktujte uživatele Dux2311 nebo přímo herní podporu přes ticket systém.
 
Naposledy upraveno:

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Supr čupr, ale bylo by super kdyby to šlo nastavit jen pro některé suroviny, respektive kdyby šlo nastavit aby to nepípalo při přetékání železa.
 

DeletedUser44631

Guest
Tohle jsem viděl pár dní zpět na githubu a sorry, pro koho tohle prosím tě je?

original.gif
 

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
Supr čupr, ale bylo by super kdyby to šlo nastavit jen pro některé suroviny, respektive kdyby šlo nastavit aby to nepípalo při přetékání železa.
Můžu upravit, přidat řádek s checkboxy pro jednotlivé suroviny. A asi to nastavení budu ukládat do prohlížeče, ať se to nemusí pokaždé znovu nastavovat. Pokud tedy Dux změny schválí.
 

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
Tohle jsem viděl pár dní zpět na githubu a sorry, pro koho tohle prosím tě je?

original.gif
To je dost možné, commit jsem udělal 6 dní nazpět. Hodí se to ve chvíli, kdy si posíláš suroviny do jedné vesnice, případně když ti posílají suroviny spoluhráči. Nejčastěji asi při ražbě. U pc stejně musíš být a hlídat si to, tohle jen přidá k vizuální kontrole i audio.

Jinak javascript není můj hlavní jazyk, kterému se věnuji, takže pokud koukáš do i do toho repozitáře, ocením jakékoliv komentáře a připomínky, jak kód zlepšit.
 
Nahoru